Foto Sinan

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Menderes, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Pena Weddings
41 8 8

Bornova

Pena Weddings

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli
Digital Atölye
29 16 8

Karşıyaka

Digital Atölye

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Fotodessa
83 6 18

Karşıyaka

Fotodessa

1.000-1.500 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Mutluluğu belgelemek ve güzel anıları ölümsüzleştirmek için 1998 yılında Foto Sinan markasını yarattık! Elbette bu markayı yaratmak ve profesyonel olarak fotoğraf sanatçılığı yapmak için uzun bir yoldan geçtik. Ekibimizle birlikte teknolojinin getirdiği yenilikleri ve durmaksızın gelişen çekim tekniklerini takip ettik. Bir de modanın çekimlere yansımasıyla fark yaratan karelerde aşkları ölümsüzleştirmek için çalıştık. Şimdi, mutlu çiftlerimiz arasında sizin de yer almanız için heyecanla bekliyoruz…

Gelin, çekimlerimize istediğiniz konsepti ve mekanı belirleyerek hazırlanalım. Rüya gibi bir düğün töreni için her adımı planladınız, anılarınızı da riske atmayalım ve sizin için en iyiyi tasarlayalım. Bunun için zamanı en iyi şekilde kullanıyor; düğün öncesi save the date çekimlerini planlıyoruz. Hemen ardından bambaşka bir konseptle, belki de sevdiklerinizle birlikte dış çekimleri organize ediyoruz. Düğün günü boyunca yanınızda olarak evlilik hikayenizi, sosyal medya klipleri ve nikah töreninizin her anını kayıt altına alıyoruz… Durun, henüz bitmedi. Arzu ederseniz, düğün sonrası trash day ile doğanın en güzel köşelerinde çekimler gerçekleştirebiliriz.

İzmir, Menderes’te yer alan stüdyomuzda başladığımız maceramıza dış çekimler tasarlayarak devam ediyoruz. Her gün size daha iyi hizmet sunmak için yenilenmeye devam ediyor, anılarınızı derleyerek bir araya getirdiğimiz albümleri de yeni trend şık tasarımlara dönüştürüyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak farklı renklerde ve malzemelerde özel kapaklı albümlerde kaliteli baskı kullanıyoruz. Güzelliğinizi deklanşöre basarak ortaya çıkarmak ve anılarınızı kaydetmekle kalmıyor, fotoğraf karelerini dijital ortamda da teslim ederek büyük bir arşive sahip olmanızı sağlıyoruz… Çok beğeneceğinizden emin olduğumuz kareleri, sinematik videoları ahşap kutuda özel dizayn edilen USB ile teslim ediyoruz.

Peki, İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında bizi tercih etmeden önce fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak istemez misiniz? Acele edin, avantajlı fiyatlarımızdan da yararlanarak unutamayacağınız çekimler tasarlamak için Foto Sinan iletişim formunu doldurun!

İletişim

Selim Şana

 • Adres: Kemalpaşa Mah. Hükümet Cad. No:33/B Menderes-İZMİR

Foto Sinan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!