Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Foto Gökhan Production

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Gökhan Production Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Foto Gökhan Production Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Gökhan Production Sıkça Sorulan Sorular

Foto Gökhan Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Gökhan Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Foto Gökhan Production ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Gökhan Production ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Gökhan Production şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Gökhan Production şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Gökhan Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Gökhan Production düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Gökhan Production hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Gökhan Production aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Gökhan Production Hakkında

Merhaba ben Gökhan Önol fotoğraf sanatçısı ve kısa film yönetmeniyim. 10 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründe çiftlere muhteşem anılar bırakıyor, kaliteden ödün vermeden çalışıyorum. Şimdi fotoğrafçılık kariyerimin 8. yılında kurduğum ekibimle Foto Gökhan Production olarak çiftlerin mutluluğunu fark yaratan bir bakış açısıyla ölümsüz kılmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftin mutluluğuna ortak olup, kusursuz düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmalarını sağladık, şimdi de sizin aşkınızı unutulmaz karelerle ölümsüzleştirmek için sizi bekliyoruz.

Düğün çekimlerinizde son teknolojik gelişmelere iyi bir şekilde adapte olarak size en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Aşkınızı en güzel açılardan kaydedebilmek için mutluluğunuza gökyüzünden de ortak oluyor, drone ile nefes kesen düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Her çekimde kendimizi geliştirmek de için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı olarak yeniliyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza dair tüm istek ve beklentilerinizi detaylıca öğreniyoruz. Ardından çekimlerinizin her aşamasında bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek, her detayıyla içinize sinen düğün anılarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Çekimlerinizin yapılacağı mekana da bu görüşmelerde beraber karar veriyoruz. Hayallerinizin ötesinde düğün anılarına sahip olmanız için sınır tanımıyor, şehir dışında da hizmet veriyoruz.

Düğün hikayesi, düğün klibi, save the date gibi her türde çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Dilerseniz düğün gününüze kuaför hazırlıklarından o büyülü ilk dansınıza kadar farklı bir akış açısıyla dahil oluyor, her anı birbirinden özel düğün gününüzü ölümsüz kılıyoruz.

Siz de hayatınızın en özel anılarında işinizi şansa bırakmayıp, Foto Gökhan Production ile muhteşem düğün fotoğraflarına ve videolarına sahip olmak isterseniz biz ilk günkü heyecanımızla sizi bekliyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Foto Gökhan Production İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.