Foto Giz

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Giz Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Giz Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Giz Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Giz Hakkında

Düğün fotoğraflarının hayalini kuran çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Foto Giz ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak birbirinden özel fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. Size de bu anların tadını çıkarmak kalıyor.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Sektöre girdiğimiz ilk günden beri memnuniyet esaslı çalışıyor, yüzünüzü güldürmek için her detayın üstünde duruyoruz. Nasıl fotoğraflar istediğinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve konseptinizi öğrendikten sonra bir planlama yapıyor, her aşamayı sizinle birlikte kararlaştırıyoruz. Bugünün sizin en mutlu gününüz olduğunun bilincindeyiz. Bunu her hizmetimizde göreceksiniz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında farklılaşmak adına fotoğrafçılık alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni trendleri, konseptleri mutlaka çekimlerimizde tercih ediyoruz. Kullandığımız ekipmanları yenileyerek yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Aklınıza gelen her çekim türünü gerçekleştirebiliyor, fotoğraflarınızı dilediğinizi gibi çekebiliyoruz. Stüdyo çekimleri ve konsept çekimlerinin yanı sıra İzmir dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerlerde dış çekimlerinize imza atabiliyoruz. Save the date ve trash day gibi özel isteklerinizi yerine getirebiliyor, bir düğün hikayesi ya da düğün klibi oluşturabiliyoruz. Foto Giz ile ihtiyacınız olan ne varsa sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğünlerin artış gösterdiği bahar ve yaz aylarıyla birlikte biz de yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Çekimler ve albümler için bizimle planladığınız günden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle bugünlere eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyor, tüm olanaklarımızı sunabiliyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlar, size sunduklarımızın sadece birkaçı! Bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan telefon ya da mail bilgilerini kullanabilirsiniz. Hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için daha fazla beklemeyin!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.