• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Foto Giz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Foto Giz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Giz Sıkça Sorulan Sorular

Foto Giz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Giz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Foto Giz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Giz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Foto Giz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Giz şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Giz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Giz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Giz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Giz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Foto Giz Hakkında

Düğün fotoğraflarının hayalini kuran çiftlerimize iyi bir haberimiz var! Foto Giz ile bu hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye ne dersiniz? İstek ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak birbirinden özel fotoğraf kareleri oluşturuyoruz. Size de bu anların tadını çıkarmak kalıyor.

İzmir’in Karabağlar ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Sektöre girdiğimiz ilk günden beri memnuniyet esaslı çalışıyor, yüzünüzü güldürmek için her detayın üstünde duruyoruz. Nasıl fotoğraflar istediğinizi, tarzınızı, zevklerinizi ve konseptinizi öğrendikten sonra bir planlama yapıyor, her aşamayı sizinle birlikte kararlaştırıyoruz. Bugünün sizin en mutlu gününüz olduğunun bilincindeyiz. Bunu her hizmetimizde göreceksiniz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasında farklılaşmak adına fotoğrafçılık alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ediyor, en yeni trendleri, konseptleri mutlaka çekimlerimizde tercih ediyoruz. Kullandığımız ekipmanları yenileyerek yüksek çözünürlüklü fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyoruz.

Aklınıza gelen her çekim türünü gerçekleştirebiliyor, fotoğraflarınızı dilediğinizi gibi çekebiliyoruz. Stüdyo çekimleri ve konsept çekimlerinin yanı sıra İzmir dış çekim mekanları arasında en çok tercih edilen yerlerde dış çekimlerinize imza atabiliyoruz. Save the date ve trash day gibi özel isteklerinizi yerine getirebiliyor, bir düğün hikayesi ya da düğün klibi oluşturabiliyoruz. Foto Giz ile ihtiyacınız olan ne varsa sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğünlerin artış gösterdiği bahar ve yaz aylarıyla birlikte biz de yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Çekimler ve albümler için bizimle planladığınız günden en az 1 ay önce iletişime geçmenizi öneriyoruz. Böylelikle bugünlere eksiksiz bir şekilde hazırlanabiliyor, tüm olanaklarımızı sunabiliyoruz.

Yukarıda bahsettiğimiz imkanlar, size sunduklarımızın sadece birkaçı! Bizimle iletişime geçmek için sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda bulunan telefon ya da mail bilgilerini kullanabilirsiniz. Hakkımızda daha çok bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için daha fazla beklemeyin!

İletişim

  • Adres:

    Peker, 4951. Sk. No:7, 35130 Karabağlar/İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.