Foto Çankaya

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto Çankaya Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Foto Çankaya Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Çankaya Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto Çankaya Hakkında

Yaşamınızın en güzel anları arasında yer alan düğün, kına gecesi ve nişan gibi önemli davetlerinizi kayıt altına almak ve bir ömür saklamak istiyorsanız İzmir’de hizmet verdiğimiz Foto Çankaya’da size özel konseptlerimizle keyifli bir fotoğraf albümü hazırlıyoruz.

Yıllardır fotoğrafçılık sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışıyoruz. Her şeyin sorunsuz olduğu bir çekim süreci yaşamanızı istiyor ve hayallerinizi tecrübemizle harmanlayarak sizi memnun edecek bir sonuç ortaya çıkarmaya gayret ediyoruz.

Peki Foto Çankaya’yı tercih ettiğiniz için “iyi ki!” diyeceğiniz bir fotoğraf albümüne sahip olmanız için neler yapıyoruz? Öncelikle sizi Çiğli’de bulunan stüdyomuzda ağırlayarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Sizin bizden beklentilerinizi öğrenirken daha önce yaptığımız fotoğraf çekimleri konusunda detaylı bilgiler vererek aklınızda hizmetlerimize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz.

Hangi mekanda fotoğraf çekimi yapmak istediğinizi öğrenerek işin en kapsamlı kısmına giriş yapıyoruz. İzmir dış çekim mekanları açısından oldukça şanslı illerimizden birisi olduğu için karar verme konusunda zorlanmayacağınızı düşünüyoruz. Sahil kenarı, tarihi binalar, gün batımı manzarası, yemyeşil doğanın göz kamaştırdığı bir alan ya da sanatsal karelerin ortaya çıkabileceğini düşündüğünüz herhangi bir yeri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Çekimler esnasında sizden içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Farklı açılardan sizi çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Ekibimizle birlikte gerekli gördüğümüz anlarda poz ve duruş konusunda size yönlendirmeler yapıyoruz. Çekim süresi bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri bilgisayar ortamında düzenleyerek fotoğraf albümünüzü tamamlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ederek eşinizle ömür boyu mutlu bir hayat diliyoruz.

Siz de düğün dış çekimleri yaptırmak isteyen bir çiftseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.