Fatih Altuğ Döner

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Fatih Altuğ Döner Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Fatih Altuğ Döner Özellikler

Teslim Süresi
6 haftadan fazla
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Fatih Altuğ Döner Sık Sorulan Sorular

Fatih Altuğ Döner düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Fatih Altuğ Döner düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Fatih Altuğ Döner hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Fatih Altuğ Döner aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Fatih Altuğ Döner düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Fatih Altuğ Döner düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 6 haftadan fazla içerisinde teslim etmektedir.


Fatih Altuğ Döner şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Fatih Altuğ Döner şehir dışında hizmet veriyor.


Fatih Altuğ Döner ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Fatih Altuğ Döner ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Fatih Altuğ Döner Hakkında

Merhabalar, ben Fatih. Uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı yapıyor, çiftlerimin en değerli günlerinde yanlarında olarak harika hatıralara sahip olmalarını sağlıyorum. Siz değerli çiftlerim için verdiğimiz hizmetlerden bahsetmeden önce fotoğrafçılığa başlama hikayemi anlatmak istiyorum;

Manisa'nın Karakurt köyünde doğdum, 10 yaşında Kırkağaç'a göç ettik. İlkokulu bitirince mahallede dolaşırken fotoğrafçı arkadaşım İlhami’ye rastladım. Biraz sohbet ettikten sonra İlhami karanlık odaya baskıya gitti ben de onun arkasından odaya girdim. Arkadaşım filmi aldı, makineye koydu, kağıdı görüntü hizasına yerleştirdi. Daha sonra ışık yandı, kağıdı suyun içine koydu ve görüntü oluşmaya başladı. İşte o anda bu mesleğe karşı müthiş bir aşk ve heyecan duymaya başladım. Bu olayın yaşandığı 1965 yılından bugüne aşık olduğum sanatı büyük bir tutkuyla sürdürmeye devam ediyorum.

Her çift yeni bir heyecan yeni bir başlangıç ekibimiz için. Bu nedenle her çiftin istekleriyle yakından ilgileniyor, elimizden geldiğince özgün konseptler oluşturarak fark yaratıyoruz. Tabii bu aşamaya gelmeden önce sizi daha yakından tanımak için hemen bir ön görüşme planlıyoruz. Bu görüşmede hayallerinizi bize anlatmanızı istiyor, tarzınıza uygun bir çekim türü belirliyoruz. Bazen düğünden önce bazen düğünden sonra veya düğün günü çekimler yapıyor; aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu fotoğraf karelerine en doğal haliyle yansıtıyorum. İzmir düğün fotoğrafçısı olsam da Aydın ve İstanbul’da da çekimler yapıyorum. Kısacası mekan seçimi konusunda çiftlerimi asla sınırlamıyor, Türkiye'nin hemen hemen her yerinde çekimler gerçekleştirebiliyorum.

En iyi düğün fotoğrafçıları arasında yer almamın en büyük sebebi hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek daha birçok hizmeti sizin için sunabilmem. İşte bahsettiğim bu hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.