Korhan Işık Photography

E-posta Gönder

 • Aliağa, İzmir.

Ekiple Tanışın


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Korhan Işık Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-3.000 TL

Korhan Işık Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Korhan Işık Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Korhan Işık Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyorum.

Korhan Işık Photography Hakkında

Fotoğraflardaki detayların arasında kendinizi kaybettiğiniz ve İzmir’de düğün fotoğrafları çeken birini mi arıyorsunuz? O hâlde sayfama hoş geldiniz. Ben Korhan Işık. Yıllardır fotoğraf sektörü ile iç içe olduğumu söyleyerek başlayayım söze….

Nasıl ki her yazarın kendine ait cümleleri, her müzisyenin farklı yetenekleri varsa her fotoğrafçının da kendine ait bir tarzı olmalı. Bunu yakalayabilmek için de yolların çok çalışmaktan geçtiğini söylemek istiyorum.

Gelelim ne tarz çalıştığıma. Öncelikle tabii ki herkes gibi ben de fotoğraflara bakılınca bunu Korhan Işık çekmiş cümlesini duymak istiyorum. Bundan dolayıdır ki detaylara fazlasıyla yer veriyorum. Etrafta bulunan objeler, kullandığımız farklı dekorasyon ürünleri, sizin takılarınız ve daha pek çoğu...

Fotoğraflarınızı çekerken en doğal anlarınızı yakalıyorum. Birbirinize aşk dolu bakışlarınız görenlerin içini ısıtırken, kahkahalarınız da adeta kulaklarında çınlıyor. Farklı poz önerileri sayesinde de yaratıcı bir albüme sahip oluyorsunuz. Örneğin kendinizi bir üzüm bağında düşünün. İlk olarak fotoğraflarınızı dış ortamda çekiyorum. Bağların arasında siz yürürken, yanlarından geçip gittiğiniz üzümler ve yeşil yapraklar adeta sizi selamlıyor. Ardından şarap mahzenine geçiyoruz. Rustik temanın hâkim olduğu alanda fıçıların arasında çok orijinal pozlar yakalıyorum. Şarap bardağının ön kadrajda olduğu fotoğrafta arka planı flu yapabiliyorum. Aynı şeyin tam tersinin olması da pek mümkün tabii. Bardak ön planda olmasına rağmen bulanık olurken, siz de arkada gayet net oluyorsunuz.

Arzunuza göre sahilde düğün fotoğraflarınızı çekebiliyorum. İster gelinliğinizle isterseniz de dış çekim için aldığınız kıyafetlerinizle poz vermeniz mümkün oluyor. Dilerseniz arka planda deniz olan fakat kumsal değil de kayalıkların bulunduğu alanlara da gidebiliyoruz. Anlayacağınız sizin istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda çekimlere yön veriyoruz.

Tüm bu anlattıklarımdan sonra siz de daha farklı çalışmaları olan bir fotoğrafçıyla anlaşmak ve İzmir’de dış çekim ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu eksiksiz doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.