• Min. Paket Fiyatı
    1.500-3.000 TL

Ekiple Tanışın


Korhan Işık Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Korhan Işık Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Korhan Işık Photography Sıkça Sorulan Sorular

Korhan Işık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Korhan Işık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Korhan Işık Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Korhan Işık Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, trashday, katalog çekimi, konsept çekim".

Korhan Işık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Korhan Işık Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Korhan Işık Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok mekânda çekim yapıyorum."

Korhan Işık Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Korhan Işık Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Korhan Işık Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Korhan Işık Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Korhan Işık Photography Hakkında

Fotoğraflardaki detayların arasında kendinizi kaybettiğiniz ve İzmir’de düğün fotoğrafları çeken birini mi arıyorsunuz? O hâlde sayfama hoş geldiniz. Ben Korhan Işık. Yıllardır fotoğraf sektörü ile iç içe olduğumu söyleyerek başlayayım söze….

Nasıl ki her yazarın kendine ait cümleleri, her müzisyenin farklı yetenekleri varsa her fotoğrafçının da kendine ait bir tarzı olmalı. Bunu yakalayabilmek için de yolların çok çalışmaktan geçtiğini söylemek istiyorum.

Gelelim ne tarz çalıştığıma. Öncelikle tabii ki herkes gibi ben de fotoğraflara bakılınca bunu Korhan Işık çekmiş cümlesini duymak istiyorum. Bundan dolayıdır ki detaylara fazlasıyla yer veriyorum. Etrafta bulunan objeler, kullandığımız farklı dekorasyon ürünleri, sizin takılarınız ve daha pek çoğu...

Fotoğraflarınızı çekerken en doğal anlarınızı yakalıyorum. Birbirinize aşk dolu bakışlarınız görenlerin içini ısıtırken, kahkahalarınız da adeta kulaklarında çınlıyor. Farklı poz önerileri sayesinde de yaratıcı bir albüme sahip oluyorsunuz. Örneğin kendinizi bir üzüm bağında düşünün. İlk olarak fotoğraflarınızı dış ortamda çekiyorum. Bağların arasında siz yürürken, yanlarından geçip gittiğiniz üzümler ve yeşil yapraklar adeta sizi selamlıyor. Ardından şarap mahzenine geçiyoruz. Rustik temanın hâkim olduğu alanda fıçıların arasında çok orijinal pozlar yakalıyorum. Şarap bardağının ön kadrajda olduğu fotoğrafta arka planı flu yapabiliyorum. Aynı şeyin tam tersinin olması da pek mümkün tabii. Bardak ön planda olmasına rağmen bulanık olurken, siz de arkada gayet net oluyorsunuz.

Arzunuza göre sahilde düğün fotoğraflarınızı çekebiliyorum. İster gelinliğinizle isterseniz de dış çekim için aldığınız kıyafetlerinizle poz vermeniz mümkün oluyor. Dilerseniz arka planda deniz olan fakat kumsal değil de kayalıkların bulunduğu alanlara da gidebiliyoruz. Anlayacağınız sizin istekleriniz ve hayalleriniz doğrultusunda çekimlere yön veriyoruz.

Tüm bu anlattıklarımdan sonra siz de daha farklı çalışmaları olan bir fotoğrafçıyla anlaşmak ve İzmir’de dış çekim ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu eksiksiz doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.