Emine Akyüz Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Emine Akyüz Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Emine Akyüz Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Emine Akyüz Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Emine Akyüz Photography Hakkında

Yaşamınızın en özel anları arasında yer alan düğün ve nişan gibi sevdiklerinizle birlikte olduğunuz anları Emine Akyüz Photography objektifiyle ölümsüzleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizinle İzmir’de tanışmayı bekliyoruz.

Uzun zamandır profesyonel şekilde fotoğraf sanatçılığı yapıyoruz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda size yeri geldiğinde yol gösteriyor ve mutluluğunuza ortak oluyoruz. Anı objektifimizle durdurarak ömür boyu saklayacağınız hatıralar elde etmenizi sağlıyoruz. Sizin istek ve memnuniyetlerinize uygun olacak şekilde bir iş prensibi belirliyoruz.

Çekim öncesi sizinle tanışarak nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Hangi kategori için çekim yaptıracağınızı öğrenerek daha önce yaptığımız çalışma örneklerimizi sizinle paylaşıyoruz. Çekim için ister evinizdeki bir nişan masasında isterseniz de sahile vuran dalgaların aşkınıza şahitlik ettiği bir alanda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Yer tercihi konusunda kesin karara sizin onayınızla varıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullandığımız çekimlerimizde bilgisayar programları olarak da en iyi sonucu verecek programlarla çalışıyoruz. Çekim esnasında rahat olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Kendinizi bir filmin içerisinde yer alan yıldız oyuncular gibi hissetmenizi istiyoruz. Yapaylıktan uzak durmanız için gerekli gördüğümüz zaman poz konusunda size bazı yönlendirmelerde bulunuyoruz. Elde ettiğimiz görüntüler içerisinde en iyilerini seçiyoruz. Daha sonra ise bilgisayar üzerinde düzenleyerek gerekli gördüğümüz şekilde renk ayarlarını yapıyoruz. Böylelikle konseptinizi tamamlıyoruz. Tüm hazırlıkları eksiksiz bir şekilde tamamladığımızda ise orijinal kopyalarıyla birlikte fotoğraflarınızı size teslim ediyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı Emine Akyüz’ün objektifinden çıkan karelerle aşkınızı unutulmaz kılmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Kalbinizin en iyi yanlarını objektifimizle kayıt altına alıyoruz. Çekim konusunda kaliteyi şansa bırakmayacağınızı düşünerek sizinle en kısa sürede tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.