Can Ekşi

Ekşi Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Can Ekşi
  Firma Sahibi

Ekşi Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000 TL'den fazla

Ekşi Wedding Özellikler

Teslim Süresi
5 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ekşi Wedding Sık Sorulan Sorular

Ekşi Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ekşi Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000 TL'den fazla aralığındadır.


Ekşi Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ekşi Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi".


Ekşi Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ekşi Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 5 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ekşi Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ekşi Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Ekşi Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ekşi Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ekşi Wedding Hakkında

Hayatınızın en anlamlı günlerinden biri olan düğün gibi etkinlikleriniz için profesyonel ekibimizle Ekşi Wedding ismi altında başarıyla hizmet veriyoruz.

Fotoğrafçılığı uzun zamandır meslek olarak yapıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte birbirinden güzel başarılara imza atarak her şeyin sorunsuz ilerleyeceği bir çekim süreci yaşamanızı istiyoruz. Fotoğrafçılığa tutkuyla bakıyor ve içimizde duyduğumuz bu arzuyu çalışmalarımıza sanatsal bir boyut getirerek yansıtıyoruz.

Dış çekim, konsept çekim, düğün hikayesi, kına ve düğün gibi eğlencelerinizin fotoğraflarını çekerek geleceğinize unutulmaz hatıralar bırakmanızı sağlıyoruz. Önce sizinle tanışıyor ve bizden beklentilerinizin neler olduğunu tüm detaylarıyla öğreniyoruz. Sizden önce bizi tercih etmiş çiftlerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler konusunda sizi aydınlatıyor ve çalışmalarımızı gösteriyoruz. İster dış çekim isterseniz de düğününüzü fotoğraflayarak keyif dolu kareler elde etmenizi sağlıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için dış çekim konusunda sizin tercih ettiğiniz mekanlara gidiyoruz. Kaliteli ekipmanlarımızla sizi farklı açılardan çekerek görüntü kalitesi anlamında çeşitlilik elde ediyoruz. Çekimler esnasında doğal olmanızı ve içinizden geldiği gibi davranmanızı istiyoruz. Bir kameranın sizi çektiğini unutarak hareket etmenizi istiyoruz. Böylelikle hem samimi hem de yapay olmayan çok hoş kareler elde edeceğinizi biliyoruz. Çektiğimiz fotoğrafları bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Işık ayarı yapıyor, filtrelemeler uyguluyoruz. Gerekli gördüğümüz kısımlara doğallığı bozmayacak şekilde rötuşlar yaparak görüntünün güzelliğini arttırıyoruz. Tüm hazırlıkları tamamlanan fotoğraflarınızı size söz vermiş olduğumuz tarihte orijinal kopyalarıyla birlikte Wedding Ekşi imzasıyla teslim ediyoruz.

Siz de İzmir düğün fotoğrafçısı Ekşi Wedding hakkında çok daha ayrıntılı bilgiler almak ve şanslı çiftlerimizden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Formu doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı lütfen unutmayın.

İletişim

 • Adres:

  Güzelyalı, Mustafa Kemal Sahil Blv. No:723, 35290 Konak/İzmir, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ekşi Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.