Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Eda Fotoğrafçılık

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Eda Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Eda Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Eda Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Eda Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Eda Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Eda Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Eda Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Eda Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Eda Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Eda Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Eda Fotoğrafçılık Hakkında

Yılların deneyimi ve tecrübesi ile ilk günkü heyecanımızla fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Merkez stüdyomuz Eda Fotoğrafçılık İzmir Güzelyalı’da bulunuyor ve burada bir aile şirketi olarak büyüyen bir ivmeyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Hem işimizi severek yapıyor olmanın hem de profesyonelliğin getirdiği başarı ile yıllar içerisinde şubeleştik ve çok daha fazla kitleye ulaşmak için İzmir çapında farklı yerlere de stüdyolarımızı açtık. Güzelyalı, Yamanlar ve Yeşilyurt mevkilerindeki 3 şubemizle hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde standartlaştırdığımız kaliteyi sağlamak için her bir stüdyomuzda aynı prensiplerle birlikte çalışıyoruz.

Çok sayıda çalışana sahibiz ve ekiplerimizin tamamı kendi alanında uzman profesyonellerden oluşuyor. Fotoğrafçılar, kameramanlar, çıraklar, görsel tasarımcılar, kurgucular ve çok daha fazlası. Hâl böyle olunca mesleğimize dair hemen her alanda faaliyet gösterebiliyoruz. Bunlar arasında; doğa, stüdyo, organizasyon, okul, üretim, ürün, mekan, moda, özel davet, müzik grubu, kokteyl, açılış, manken, fuar, sanatçı ve portre çekimleri gibi örnekler yer alıyor. Diğer bir çekim alanımız ise gelin damat dediğimiz düğün veya nişan çekimleri. Hayatlarını birleştirme kararı almış ve dünyaevine girme yolculuğunda olan çiftlerler bir araya geliyor ve heyecanlarına ortak oluyoruz.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse hem stüdyo hem dış çekimler yapabiliyor, İzmir ve çevresinde hemen her bölgede çekime gidebiliyoruz. Doğal veya tarihi güzelliğe sahip, deniz kenarı veya ormanlık pek çok yerde çekim yapıyor, mekan seçimi için daha önceki çalışmalarımızı çiftlere sunabiliyoruz. Aynı zamanda kamera çekimleri de yapabiliyor, düğün törenini, kuaför ve hazırlık aşamaları dahil günün her anını ölümsüzleştirebiliyoruz. Kısa veya uzun videolar halinde kurgulayarak albümlerle birlikte bu görüntüleri çiftlerimize teslim ediyoruz.

Her çiftimize özel bir çalışma ve fiyatlandırma yapıyoruz, kaliteden ödün vermiyor ve kendi atölyemizde üretim yapabildiğimiz için daha makul fiyatlarla çalışabiliyoruz. Eda Fotoğrafçılık Yeşilyurt, Güzelyalı ve Yamanlar şubelerimizden birini ziyaret etmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Mithatpaşa Cad No.1108 Güzelyalı/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Eda Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.