Düğün Hikayeniz

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın


Düğün Hikayeniz Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Düğün Hikayeniz Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Düğün Hikayeniz Sık Sorulan Sorular

Düğün Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Düğün Hikayeniz hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Hikayeniz aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, trashday".


Düğün Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Hikayeniz düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Düğün Hikayeniz ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin talepleri doğrultusunda her türlü mekânda çekim yapıyorum."


Düğün Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Hikayeniz şehir dışında hizmet veriyor.


Düğün Hikayeniz ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Hikayeniz ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Düğün Hikayeniz Hakkında

Kalbinizin yerinde fırlayacağını hissettiğiniz, hayatınızın belki de en heyecanlı ânı olan, sevdiğiniz kişiden aldığınız evlilik teklifini öncelikle canıgönülden kutluyoruz. Şimdi sıra bu güzel ilişkiyi taçlandırmak adına tüm sevdiklerinizin de yanınızda yer alacağı özel kutlamayı, yani düğününüzü planlamaya geldi. Tüm sevdiklerinizin şahitlik etmesini isteyeceğiniz bu özel ve anlamlı günü elbette ölümsüzleştirmek isteyeceksiniz. Tam da bu noktada karşınıza çıktığımız için kendimizi çok şanslı hissettiğimizi belirtmeden geçmeyelim.

İzmir gelin damat dış çekimlerimiz ile İzmir’de fark yaratan bir ekibiz. Düğün fotoğrafçılığına getirdiğimiz farklı bakış açısına borçluyuz bunu. Çünkü birçok düğün fotoğrafı birbirinin tekrarı niteliğini taşırken biz bu tekdüzeliğin dışına çıkıyoruz. Fotoğrafçılık alanındaki gelişmeleri an ve an takip ediyoruz ve bu gelişmeleri ülkemize getirerek düğün çekimlerinize en iyi şekilde taşımaya çalışıyoruz.

Yapaylıktan oldukça uzak şekilde yaptığımız çekimler ile hem siz kendinizi çekimler süresince oldukça rahat hissediyorsunuz hem de elde ettiğimiz karelerden fazlası ile memnun kalıyorsunuz. Detayların büyük bir önem taşıdığı düğün fotoğrafçılığında, çekimler sırasında buna ne kadar özen gösteren bir ekip olduğumuzu fark edeceksiniz.

Düğününüze dair hangi tür çekimler için bizim ile çalışabilirsiniz sorusuna ise vereceğimiz cevap epey geniş bir çekim türünü barındırıyor. Düğün tarihinizi sevdiklerinize büyük bir coşku ile ilan edeceğiniz “save the date” çekimi, evlilik yolunda ilk adımı attığınız nişan çekimi, kız arkadaşlarınız ile düğününüz öncesinde eğlenceli vakitler geçireceğiniz bekârlığa veda kutlamanızın çekimi ve düğün günü çekimleriniz ve dış mekân çekimleriniz gibi birçok çekim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

En iddialı olduğumuz çekim ise; firmaya ismini veren düğün hikâyesi çekimleri oluyor. Film kalitesi seviyesinde yaptığımız çekimler ile size harika bir klip sunuyoruz.

Düğün hikayesi çekimi fiyatlarımız ve diğer çekim fiyatlarımız için bilgi almak ister bizimle iletişime geçmek isterseniz sayfadaki formu doldurarak ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.