Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Cec Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Cec Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Cec Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Cec Photography Sıkça Sorulan Sorular

Cec Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Cec Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Cec Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cec Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Cec Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cec Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Cec Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Cec Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Cec Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Cec Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Cec Photography Hakkında

Evlilik sürecinde tüm anlarınızı benzersiz karelere dönüştürmek için 2009 yılında Cec Photography ailesi olarak bir araya geldik! Profesyonel fotoğraf sanatçımız Ezgi Hanım, montaj, kurgu ve alanında uzman çekim ekibimizle birlikte özel gün fotoğrafçılığı yapmaya başladık. Önceleri Karşıyaka’daki çiftlerimizin sevgi ve beğenisini kazandık, kısa zamanda İzmir’de bir marka haline de geldik. Hâlâ tercih edilen bir marka olmanın verdiği gurur ile kendimizi geliştirmeye ve yenilenmeye devam ediyoruz. Kaliteli hizmet ve kusursuzluk ilkemizle her zaman en iyiyi hedefliyoruz. Size yakışan hizmet kalitesi için daima estetik ve yenilikçi bakış açılarına odaklanıyoruz.

Cec Photography & Videography ekibi olarak sizi tanımak için planladığımız görüşmelerde isteklerinizi öğrendikten sonra harekete geçmeyi tercih ediyoruz. Bu sayede çekim öncesi belirlediğimiz mekanlarda özel konseptlerle düğün çekimlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Save the date, trash day, konsept ve detay çekimler için farklı konumlar belirliyoruz. Düğün öncesi veya sonrası tasarladığımız bu çekimler hem keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor hem de stresten uzak, özgürce poz verdiğiniz bir süreç planlıyoruz. Günün tamamını tıpkı sizin gibi çekimler için ayırıyor, bu sayede 100’lerce fotoğraf karesinde aşkınızı belgeliyoruz.

İzmir dış çekim fotoğrafçısı olarak hizmet vermenin yanında; standardın dışında düğün çekimleri yapmak için de çalışıyoruz. Düşünsenize, düğün günü kuaför hazırlıklarından itibaren yanınızda oluyor, gelin partisi ve nikah töreninde dostlarınızla yaşadığınız güzel anları belgeliyoruz. Doğru çekim açılarından güzelliğinizi yansıttığımız videoları her incelediğinizde, yaşadığınız tüm güzel duyguları hissedebileceksiniz!

Çekimler tamamlandığında yaptığımız montaj çalışmalarıyla sinematik videolar haline getirdiğimiz düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve filmlerinizi DVD olarak teslim ediyoruz. Panoramik ve cep albümleri, photoshop işlemi yapılmış dijital baskı kareleri, tuvallerinizi, kanvas A vernikli tabloları ve fotoğraflarınızın orijinal kopyalarını da kaliteden ödün vermeden teslim ediyoruz.

Siz de Cec Photography iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışabilir, tüm bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İzmir düğün fotoğraflarınız için hazırlıklara başlamak için heyecanla sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Cec Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.