Burak Dökme Photography

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Burak Dökme Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Burak Dökme Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Burak Dökme Photography Sık Sorulan Sorular

Burak Dökme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Burak Dökme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Burak Dökme Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Burak Dökme Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".


Burak Dökme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Burak Dökme Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Burak Dökme Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Burak Dökme Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Burak Dökme Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Burak Dökme Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Burak Dökme Photography Hakkında

Fotoğraf sanatına olan tutkumu profesyonel hale getirmek için 2012 yılından beri çalışıyorum. Eğitim süreçleri, stajlardan beri gerçekleştirdiğim çekimlerde her zaman en iyiyi hedefliyorum. Burak Dökme Photography markasını yarattığımda da işini severek yapan ve bu sanata tutkulu ekip arkadaşlarını tercih ettim. Bu sayede yeniliklere açık ve çok yönlü bakış açısıyla estetik algıyı ön planda tutarak pek çok çekime imza attık. Şimdi ise, sizin hayatınızın en özel anlarını fotoğraf karelerinde dondurmak için objektiflerimizi hazırlıyoruz!

Birbirinize aşk ile bakan gözlerinizi, mutluluğunuzu ve tüm güzel duygularınızı her kareye yansıtmak için isteklerinize uygun çekimler tasarlıyoruz… Nasıl mı? Elbette, konsept çekimler ve aşk hikayenizi anlatan senaryolarla! Bunun için ilk olarak; özgürce poz verdiğiniz anlar yaşamanız için istediğiniz çekim türüne uygun mekanları belirliyoruz. Dilerseniz, İzmir düğün fotoğrafçısı olarak sıklıkla çiftlerimizin tercihi olan; koylar, orman, koru, tarihi mekan ve çekim alanları ile ilgili önerilerde bulunabiliyoruz. Konsept çekimleriniz için son hazırlıkları doğru ekipmanları seçmekle yapıyoruz. Teknolojinin son harikalarıyla doğru çekim tekniklerini kullanıyor, güzelliğinizi en iyi şekilde yansıtan açılardan onlarca kareyi kaydediyoruz.

Bu arada; save the date, düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve trash day çekimlerinin her birinde farklı bir konsept tercih edebilirsiniz. Burak Dökme Photography ailesiyle güzel anlarınız ölümsüz anılara dönüşmek üzere. Düğün öncesi başlattığımız çekim süreci tamamlanana kadar çok eğleneceğinizi ve kaliteli vakit geçireceğinizi de şimdiden söylemek isteriz! Değerli anlarınız profesyonel ekibimiz sayesinde emin ellerde. Kendinizi moda çekimlerindeki mankenler gibi hissedeceğiniz çekimler için hazır mısınız?

Siz de İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasından bizi tercih ediyorsanız, Burak Dökme Photography iletişim formunu doldurun! Form sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Fiyat teklifleri ve detaylı bilgi için yalnızca bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.