Burak Can Öztaş Photography

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Burak Can Öztaş Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Burak Can Öztaş Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Burak Can Öztaş Photography Sık Sorulan Sorular

Burak Can Öztaş Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Burak Can Öztaş Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Burak Can Öztaş Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Burak Can Öztaş Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Burak Can Öztaş Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Burak Can Öztaş Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Burak Can Öztaş Photography ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftlerin isteği doğrultusunda her yerde çekim yapıyoruz."


Burak Can Öztaş Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Burak Can Öztaş Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Burak Can Öztaş Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Burak Can Öztaş Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Burak Can Öztaş Photography Hakkında

İyi çekilmiş her fotoğraf karesi, yaşamın içinden kopar, kadrajımızdan en unutulmaz karelerle somutlaşır. En özel gününüze ait görüntüleri sadelik ve doğallıkla hatırlanacak güzel anılara dönüştürmek için buradayız.

Fotoğraf çekimlerinden asla şüphe etmediğimiz fotoğrafçımız Burak Can Öztaş 2007 Yılı Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Mezunu. İzmir’ deki atölyesinde 2008 yılından beri fotoğraf ve resim çalışmalarını sürdürmektedir. Şunu belirtmek isteriz ki kullanılan fotoğraf makinesi ne kadar kaliteli ve hızlı olursa olsun, çeken kişinin gözüne takılan, gözünden yansıyandır. Bir fotoğrafçının usta gözleri, fotoğrafta sadece ışık ya da kompozisyonu değil, daha da derinlerde bulunan gizli bir öyküyü ortaya çıkarma yeteneğine sahiptir. Bu yüzden fotoğraflarınızda nelerin gizli olduğunu göreceksiniz. Üstelik buna siz de şaşıracak, fotoğraf çekimlerini de daha iyi kavrayacaksınız. Fotoğrafta hepimizi büyüleyen bu iksir, kılı kırk yaran bir titizlik ve sıkı bir çalışmayla yaratılabilir. Fotoğraf her şeydir, bazen sözün tükendiği yer, bazen de sözün asıl başladığı noktadır. İyi çekilmiş her fotoğraf karesi, yaşamın içinden gelir, soyut ifadeler fotoğrafta somutlaşır. Fotoğrafçının objektifi ressamın fırçası gibidir aslında. Her an tazeliğini korur ve hiç eskimez. Bu yüzden fotoğraflarınız bir sanat olarak ortaya çıkacak.

Yaptığımız işlerde profesyonelliğimizi hep koruyoruz. Aynı zamanda işimizi severek yapıyoruz. İstediğiniz her yerde çekim yapmaya hazırız. Sadece bize ulaşmanız yeterli. Tüm bilgi birikimimiz ve fotoğrafçılığa farklı bakış açımızla beraber çekimlerimizde farklılıklar yakalamayı seviyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşler ışığında yaptıklarımız aslında yapacaklarımızın teminatıdır. Çekimlerimizden güzel geri dönüşler aldıkça daha da fazla çekim yapmak istiyoruz. İçimizdeki aşkı bir türlü durduramıyoruz. Çekimlerimizin kalitesi oldukça iyi. Bu yüzden verdiğimiz albümlerde de bunun farkını oldukça hissedebiliyorsunuz. Bir tık uzağınızda sizi bekliyor olacağız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.