BKM Art Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

BKM Art Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

BKM Art Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

BKM Art Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

BKM Art Fotoğrafçılık Hakkında

İzmir’in en köklü, profesyonel ve de uzun soluklu stüdyolarından biri olarak uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. Stüdyomuz BKM Art Balçova merkezde bulunuyor ve İzmir’in hemen her bölgesinden tercih edilebiliyor. Burada her biri alanında uzman kalabalık ve harika bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi seviyoruz ve fotoğrafa dair aklınıza gelebilecek her işi layığıyla yerine getiriyoruz.

Özel gün fotoğrafçılığı altında düğün ve nişan merasimleri için de çiftlerle çalışıyoruz. Bu mutlu ve değerli günde onlarla birlikte olarak stüdyo veya dış çekimlerini yapıyor, heyecanlarına ortak oluyoruz. Onlara bir ömür boyu keyifle bakacakları albümler hediye ediyoruz.

Düğünlerin ne denli masraflı organizasyonlar olduğunu çok iyi biliyor ve hem çiftlerimizin bütçe planlamalarına katkıda bulunmak hem de diledikleri hizmetleri daha net şekilde görüp seçimlerini yapabilmeleri için bazı paketler belirliyoruz. Bu paketler, farklı özellik ve fiyatlara sahip oldukları için her bütçe ve zevke hitap edebiliyoruz. Her yıl yeniliyor ve dönem dönem farklı kampanyalar yapıyoruz. İçerik olarak ise genel itibariyle şunları sunabiliyoruz; dış çekim, çekim süresi (saatlik, tüm gün) çekim türü, düğün hikayesi, boyutları ve modelleri değişen albüm çeşitleri (aile, panoramik ve cep), canvas tablo, seçilmiş fotoğrafların görsel düzenlemesi, tüm fotoğrafların dijital kopyaları, drone çekimi gibi.

Kamera çekimlerimiz hakkında da biraz bilgi verelim. Uzun soluklu olarak düğün töreninizi baştan sona jimmy jib kamera ile çekebiliyoruz. Dış çekimler de dahil hazırlık aşaması ve düğün ilk dansınızın da yer aldığı 3-5 dakikalık düğün hikayelerinizi oluşturabiliyoruz. Eğer dilerseniz drone kameralarımız ile havadan görüntüler de alabiliyor ve videoların havasını değiştirebiliyoruz. Yüksek çözünürlük, profesyonel bir kurgu ve de montaj garantisi veriyoruz.

Eğer BKM Art Photography imzalı fotoğraf ve videolarınız olsun isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.