Biyolokman Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Biyolokman Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Biyolokman Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Biyolokman Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Düğün çekimlerimizde en çok terci edilen doğal, rahat çekim olan dış mekan çekimlerini öneriyoruz.

Biyolokman Fotoğrafçılık Hakkında

Unutulmaz bir düğün albümüne sahip olmanız Biyolokman Fotoğrafçılık ile artık çok kolay! Yaşamınızın en özel anlarını kayıt altına alarak geleceğinize unutulmaz hatıralar kazandırıyoruz. İzmir fotoğrafçıları arasında farkımızı ortaya koyuyor, dikkatleri üzerimize çeken çalışmalara imzamızı atıyoruz.

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Yıllara dayanan tecrübemizle sizin için özel konseptler oluşturuyor, çekim mekanı önerilerinde bulunuyoruz. Son kararı her zaman siz veriyorsunuz, biz sadece yol gösteriyoruz. Keyifli bir hizmet almanız için daima yanınızda oluyor, size eğlenceli bir çekim süreci yaşatıyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesini her zaman en üst seviyede tutuyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir çekim yapmak istediğinize dair ayrıntılı bilgi ediniyoruz. Yaptığımız çalışma örnekleri içerisinde tarzınıza yakın olanları da beğeninize sunuyoruz. İster yaptığımız çalışmaların benzerlerini isterseniz de bambaşka konseptleri sizin için oluşturabiliyoruz. İzmir dış çekim mekanları açısından oldukça güzel yerlere sahip bir ilimiz. Sahil kenarı, gün batımı manzaralı, yemyeşil doğal güzelliklerin ön plana çıktığı yerler en çok tercih ettiğimiz alanların başında geliyor. Eğer dilerseniz farklı illerde de çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Çekimler sırasında tüm doğallığınız ve içtenliğinizle kameralarımıza gülümsemenizi istiyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Elde ettiğimiz kareleri ise önce beğeninize sunuyoruz. İçlerinden en çok hoşunuza gidenleri bilgisayar ortamında düzenleyerek albümünüze ekliyoruz. Siz söz vermiş olduğumuz tarihte albümünüzü teslim ediyoruz. Üstelik fotoğraf çekimlerimizin yanı sıra eş zamanlı video çekim hizmeti de alarak hatıralarınızı hiçbir detayı kaçırmayacak şekilde saklı tutabilirsiniz.

Siz de Biyolokman Fotoğrafçılık isimli firmamızın ayrıcalıklı imkanlarından yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.