Bilgem Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Bilgem Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Bilgem Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Bilgem Photography Sık Sorulan Sorular

Bilgem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bilgem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Bilgem Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bilgem Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi".


Bilgem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bilgem Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Bilgem Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bilgem Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Bilgem Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bilgem Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Bilgem Photography Hakkında

Canlı kalmasını istediğiniz her anınızı ölümsüzleştiriyoruz. Bilgem Photography olarak deneyimli, eğitimli ve profesyonel ekibimizle birlikte her baktığınızda yüzünüzde tebessüme sebep olan, izledikçe mutlu olacağınız her anınızı kaydediyoruz. Fotoğraflarınızın kalıcı, kaliteli renkli ve canlı olması için kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve değişen teknolojiyi yakından takip ederek ekipmanlarımızda güncellemeler gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında düğün çekimleri, nişan ve kına çekimleri, konsept çocuk ve yeni doğan bebek çekimleri hamile çekimleri başlıca olmak üzeri tüm özel anlarınızı kaydediyoruz.

Düğün fotoğraf çekimlerinde neler mi yapıyoruz? Hemen bahsedelim size.

-Hayatınızın en mutlu günündesiniz ve bu anınızı ölümsüzleştirmek istiyorsunuz. İşini severek yapan bir ekiple çekim gerçekleştireceğiniz için çok şanslı olduğunuzu söylemek istiyoruz. Fotoğraflarınızın size özel olması için öncelikle sizinle muhabbet ederek isteklerinizi not alıyoruz. Geçmiş dönemlerde yaptığımız çekimlerden örnekler göstererek fotoğraf stilimiz hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz.
-Fotoğraf çekimi sırasında rahat olmanız için sizi eğlendiriyor ve doğal pozlarınızı yakalıyoruz. Size profesyonelce farklı pozlar verdirerek yüz mimiklerinizin nasıl kullanacağınız ve birçok konu hakkında yol gösteriyoruz.
-Doğallıktan yana bir çekim tarzımız var. Açık alanda gün batımında ve doğada çekimler gerçekleştirmeyi çok seviyor, doğayla aşkınızın buluşmasıyla ortaya muhteşem fotoğraf kareleri çıkarıyoruz. Çekim gerçekleştirebileceğimiz birbirinden farklı mekân alternatifleri sunuyoruz. Deniz ve göl kenarlarında, tarihi mekân ve ağaçlarla çevrili ormanlarda ve istediğiniz her mekânda fotoğraf çekiminizi yapabiliyoruz.
-Düğün hikâyesi, savet the date ve trash day çekim türlerimizle alışılmışın dışında fotoğraflara sahip olmanızı sağlıyor ve bu çekimlerde çoğunluklar drone kullanıyoruz.

Bilgem Photography olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Hayatınızın en güzel gününü profesyonel bir ekibin kaydetmesini istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz

İletişim

  • Adres:

    Şube 1: Hatay Poligon/ İzmir, Şube 2: Bağlıca Merkez Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bilgem Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.