Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Bahadır Balban Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahadır Balban Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Bahadır Balban Photography Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Bahadır Balban Photography Sıkça Sorulan Sorular

Bahadır Balban Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Bahadır Balban Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Bahadır Balban Photography hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Dış çekimler için şehir dışına seyahat ediyoruz. İsteyen çiftlerimiz için yurt dışı çekimi de organize edebiliyoruz. Gelişmiş teknolojileri takip eden ekibimizle, her nerede isterseniz en iyi sonuçları alıyoruz. Drone kameramızla film tadında çekimler yapıyoruz. Kaliteli, özel albüm ve baskı çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz. Yüksek kalitede görüntülerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz."

Bahadır Balban Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bahadır Balban Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Bahadır Balban Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bahadır Balban Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Bahadır Balban Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Bahadır Balban Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Bahadır Balban Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Bahadır Balban Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Bahadır Balban Photography Hakkında

En mutlu ve heyecanlı anlarınızı; en güzel karelerle ve görüntülerle hatırlamanız için kurulan Bahadır Balban Photography, İzmir’de kendine ait özel platosu ve yetenekli kadrosuyla sizi bekliyor. Heyecanla beklediğiniz düğün gününüzden geriye kalacak; size özel anılarınızın tam istediğiniz gibi olması için çalışan ekibimiz İzmir düğün fotoğrafçılarından özgün tarzı ve hizmet kalitesiyle ayrılıyor.

Deneyim

Uzun yıllardır birçok çiftin mutlu anlarını ölümsüzleştiren Bahadır Balban Photography markamızla, sadece fotoğraf değil, özel ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuzla beraber video çekimleriniz için de çalışıyoruz. Mutlu günlerinizi daha da eşsiz kılmayı hedefleyen firmamızda düğün yanında söz, nişan, nikah, kına gecesi çekimlerinizi de gerçekleştiriyor. Ayrıca nişan, evlilik teklifi gibi organizasyonlarınız için de hizmet verebiliyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Fotoğraf çekimimiz öncesinde yüz yüze tanışıp, tarzınızı ve isteklerinizi öğreniyoruz. Buna göre çekim formatımıza ve mekanımıza birlikte karar veriyoruz. Düğün klibi, düğün hikayesi veya düğün belgeseli gibi popüler türlerde çekim yapabileceğimiz gibi, isterseniz katalog çekimi veya özel konsept çekimler de yapabiliyoruz. Çiftler arasında gittikçe daha da popüler hale gelen Save The Date veya Trash Day çekimi için de bize güvenebilirsiniz.

Dilerseniz bize ait ve ücretsiz faydalanabileceğiniz özel platomuzda çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Dış mekan çekimi isterseniz de İzmir düğün dış çekim mekanları konusunda sizi keyifle yönlendiriyoruz. Yemyeşil bir orman içi veya kır bahçesinde sizi bir yolculuğa çıkarıyoruz. İzmir’in masmavi denizi ve günbatımına karşı özel çekimler de yapabiliyoruz. Tarihi ve coğrafi güzellikleri de fon olarak kullanabiliyoruz.

Ek Hizmetler

Dış çekimler için şehir dışına seyahat ediyoruz. İsteyen çiftlerimiz için yurt dışı çekimi de organize edebiliyoruz. Gelişmiş teknolojileri takip eden ekibimizle, her nerede isterseniz en iyi sonuçları alıyoruz. Drone kameramızla film tadında çekimler yapıyoruz. Kaliteli, özel albüm ve baskı çeşitlerimizi beğeninize sunuyoruz. Yüksek kalitede görüntülerinizi orijinal kopya olarak dijital ortamda size teslim ediyoruz.

Tarzıyla ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Bahadır Balban Photography, düğün albümlerinde fark yaratmak isteyen çiftlerin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Sosyal, yetenekli, genç ve dinamik ekibi sayesinde fotoğraf çekimlerini keyifli bir maceraya dönüştüren firmamızla tanışmak için sayfadaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz. İzmir düğün fotoğraf paket fiyatlarımız hakkında bilgi için formu doldurup bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Irmak, 97. Sk. no:47, 35410 Gaziemir/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Bahadır Balban Photography Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.