Ayşegül Kaycı

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

Ayşegül Kaycı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Ayşegül Kaycı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ayşegül Kaycı Sık Sorulan Sorular

Ayşegül Kaycı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ayşegül Kaycı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Ayşegül Kaycı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ayşegül Kaycı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday, söz / nişan / kına çekimi".


Ayşegül Kaycı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ayşegül Kaycı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ayşegül Kaycı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ayşegül Kaycı şehir dışında hizmet veriyor.


Ayşegül Kaycı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ayşegül Kaycı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ayşegül Kaycı Hakkında

Hatıralarınızı fotoğraf karelerine dönüştürerek anlamlandırmaya ne dersiniz? Uzun yıllar saklayacağınız, yıllar geçse de aynı sıcaklık ve sevgiyi hissedebileceğiniz ölümsüz anılardır, fotoğraflar. Bu yüzden, değerli anlarınızı belgeleyen profesyonellerle çalışmak isterseniz, fotoğraf sanatçımız Ayşegül Kaycı ve ekibimizle İzmir’de çekimlerinizi tasarlayabiliriz. Her karede şahit olduğumuz aşkınızın en güzel duygularına yer vermek için deklanşöre basıyoruz. Şimdi ise, sizin anlarınızı ölümsüzleştirmek için son derece heyecanlıyız!

Işığı ve yansımalarını en iyi şekilde kullandığımız çalışmalar için hazırlıklara başlıyoruz. İsteklerinizi öğrendiğimiz görüşmelerde beklentilerinizi ve hayallerinizi de öğreniyoruz. Bu sayede harekete geçiyor, size anılarınızı başucunuzda saklama imkanı da sunuyoruz. Aşkınızı belgelemek için save the date, trash day, konsept ve detay çekimler organize edebiliyoruz. İstediğinizi seçebilir, her çekim için farklı bir konseptte belirleyebilirsiniz. Biz de isteklerinize göre; doğal çekimler ve doğru açılardan fotoğraflar kaydetmek için yaptığımız çalışmalarla tüm güzelliğinize ışık tutmak için hazırlanıyoruz. Işık gibi renkleri de en iyi şekilde kullanıyor, aşkınızın hikayesini fotoğraf karelerinde capcanlı renklerle senaryolaştırıyoruz… Unutmayın bu sizin hikayeniz.

İzmir düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ettiğinizde sizden istediğimiz ise, özgürce poz vermeniz! Zaten kendinizi rahat hissettiğiniz çekim mekanlarında kayıta başlıyoruz, hatta İzmir dışında çevre illerde de çekim yapabiliyoruz. Prensipli ve disiplinli bir şekilde çalışan ekibimizle çekimlerinizi kusursuz hale getiriyor, en çok mutluluğunuza odaklanıyoruz. Bu sayede en küçük bir anı bile kaçırmadan her detayı kayıt altına alıyoruz. Son olarak çekimler sonrasında albüm ve dijital ortamda montajlı video çalışmalarını da teslim ediyoruz.

Mutlu olmak ve hep hatırlamak istediğiniz anılar güvenle kaydetmek için Ayşegül Kaycı iletişim formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Her bir karesini beğeneceğiniz, İzmir dış çekim fotoğraflarınız için heyecanla sizi bekliyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.