Aşk Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aşk Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aşk Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aşk Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aşk Fotoğrafçılık Hakkında

Sevdiğiniz kişiyle aşkınızın hikayesini anlatan düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın profesyonel bir ekip tarafından çekilmesini ve her detayıyla kusursuz olmasını istiyorsanız Aşk Fotoğrafçılık Ödemiş hizmetinizde.

Gerek profesyonel ekibimiz gerek kaliteli hizmet anlayışımızla bizi tercih eden her özel gün sahibine en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ekibimizde çalışan her bir üyemiz alanında eğitim almış kişilerden oluşuyor. Bu ekibimizle size her zaman en iyi hizmeti sunmak için fotoğrafçılıkla ilgili eğitimlere katılmaya ve son fotoğrafçılık trendlerini de yakından takip etmeye özen gösteriyoruz.

Çekimlerinizi son derece profesyonel ekipmanlarla gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız profesyonel ekipmanlar sayesinde yıllar sonra bile sizi o özel anlara tekrar döndürecek canlılıkta kareler elde edebiliyoruz. Son teknolojik gelişmelere de iyi bir şekilde adapte olarak donanımlarımızı yeniliyoruz. Profesyonel ekibimizle de fotoğrafçılık tekniklerini ve ışığı ustalıkla kullanıyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce sizin düğün fotoğraflarınız ve videolarınız hakkındaki tüm isteklerinizi öğrenmek için bir ön görüşme düzenliyoruz. Bu ön görüşmede çekimlerinizi yapacağımız çekim mekanınızı da belirliyoruz. Mutlu çiftleri hayallerindeki düğün anılarına kavuşturmak için sınır tanımayarak fark yaratan hizmetlerimizi şehir dışında da sunuyoruz. Dış çekim hizmetlerimizin yanında son teknoloji ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda da çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın sizi ve aşkınızı yansıtmasına çok önem veriyoruz. Bu nedenle tamamen size özel çekimler yaparak, yapay pozlardan uzak duruyoruz. Düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza sizin içten gülüşlerinizin ve bakışlarınızın güzellik kattığına inanıyoruz. Bu sebeple çekimlerde size özgür bir alan sunarak en doğal halinizle aşkınızı ölümsüz kılıyoruz.

Siz de yaşadığınız tüm o özel anların eşsiz karelerle sonsuza taşınmasını istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Aşk Fotoğrafçılık İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mahallesi Sefa Sokak No:9/11A Ödemiş/İzmir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.