Düğün Fotoğrafçıları İzmir

Arttwins Weddings

Arttwins Weddings

Arttwins Weddings Hakkında

Arttwins Weddings İzmir en iyi düğün fotoğrafçıları arasında unutulmaz anılarınızı tazelemek ve her anıyı tekrar yaşamak için mükemmel bir yol sunuyor. Profesyonel ekibimiz, özel gününüzü özenle belgelemek için burada ve her karenin en iyi şekilde yakalanması için işinin ehli. Her bir çekimde duygusal bağınızı ve özel anlarınızı öne çıkarmak için çalışıyoruz. Hayatınızın bu unutulmaz anlarına profesyonel dokunuşumuzla sahip olun.

Deneyim

En değerli anlarınızı, profesyonel fotoğrafçılık hizmetimizle ölümsüzleştiriyoruz. Arttwins Weddings, hayallerinizi aşan bir deneyim yaşatıyor. Kalite, en son teknoloji fotoğraf ekipmanlarından albümlerimize kadar her aşamada öncelikli bir unsur. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman bizim için öncelik ve bu nedenle gelişmiş çekim tekniklerini kullanarak modern konseptler sunuyoruz. Stüdyomuz, benzersiz bir deneyim isteyen çiftlerimiz tarafından büyük ilgi görüyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Dış çekimlerimizde, çiftlerimizin katılımıyla mekan seçimlerini birlikte planlıyoruz. Her çiftin kendine özgü tarz ve isteklerine saygı duyarak, özgün çekim rotaları oluşturuyoruz. Sıradan mekanlardan ziyade, orijinal ve özel çekim alanlarına yöneliyoruz. Gün batımının eşsiz tonlarını yakalayabilmek için günün bu özel saatlerini tercih ediyoruz. İzmir'in en romantik mekanlarının yanı sıra, Selçuk, Urla ve Foça'nın büyülü noktalarını da çekimlerimizde kullanıyoruz.

Ekipman

Düğünlerinizi unutulmaz kılmak için en son teknoloji ekipmanları kullanıyoruz. Fotoğrafçılık dünyasının en yüksek kalite standartlarını hedefleyerek, çiftlerimizin hayallerini gerçekleştirmek için en güçlü ekipmanları tercih ediyoruz. Fujifilm XT3 ve Fujifilm XH2-S gibi öncü kameralarla, anın her detayını yakalarken, Canon 5D Mark 3 ile yüksek çözünürlüklü ve kristal netliğinde fotoğraflar elde ediyoruz.

Tamron 70-200 2.8 ve Sigma 35mm 1.4 gibi objektifler, çekimlerimizin çeşitliliğini artırırken, Fujinon XF16mmF2.8 ve Fujinon XF35mmF1.4 ile benzersiz bir estetik sunuyoruz. Ekipmanlarımız arasında Zhiyun Weebill Lab ve dji phantom 3 pro gibi sabitlenme ve hava çekim ekipmanları da bulunuyor, böylece her açıdan büyüleyici görüntüler elde etmemizi sağlıyorlar.

Baskı Hizmetleri

Çekimler tamamlandığında, fotoğraflarınızın düzenlenmesi ve size orijinal kopyaların teslim edilmesi aşamasına geçiyoruz. Fotoğraflarınızı 1 hafta içinde hazır hale getirip size ulaştırıyoruz. Bu noktadan sonra, özel anlarınızı seçebilir ve dilediğiniz albümle ölümsüzleştirebilirsiniz. Size sunduğumuz baskı ürünleri arasında aile albümleri, cep albümleri ve tuvaller bulunuyor. Örneğin, İzmir düğün fotoğrafçısı tavsiyeleri arasında çoğu çiftimiz 25x70 albümleri tercih ediyor.

Arttwins Weddings ekibimiz, özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için burada. En son teknoloji ekipmanlarımız, uzman ekibimiz ve özgün yaklaşımımızla hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Size unutulmaz düğün fotoğrafları sunmak ve İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatları konusunda bilgi almak için Arttwins Weddings iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir formu doldurduktan sonra “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Arttwins Weddings Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Arttwins Weddings Sıkça Sorulan Sorular

Arttwins Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Arttwins Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Arttwins Weddings ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Arttwins Weddings ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Arttwins Weddings şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Arttwins Weddings şehir dışında hizmet veriyor.

Arttwins Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Arttwins Weddings düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Arttwins Weddings hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Arttwins Weddings aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, stüdyo / plato çekimi, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.