And Wedding

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

And Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

And Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

And Wedding Sık Sorulan Sorular

And Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

And Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


And Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

And Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi".


And Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

And Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


And Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, And Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


And Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

And Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

And Wedding Hakkında

Tüm yaşamımız boyunca amatör çekimlerle olsa da anılarımızı belgeliyoruz, değil mi? Nişan, düğün, doğum gibi özel günlerde yapılan çekimlerin önemi ise hepimiz için çok büyük. Çünkü her zaman hatırlamak istediğimiz ve tekrarı olmayan anlar yaşıyoruz. Tam da bu yüzden, en değerli anlarınızda yanınızda olmak için And Wedding ekibi olarak İzmir’de faaliyet gösteriyoruz. Biz kim miyiz?

Uzun yıllardır fotoğraf sanatını icra eden alanında uzman bir ekibiz. Akademik eğitimler, uzun süren çıraklık dönemleri ve kendi markamızı yaratma hazırlıklarıyla zaman içerisinde profesyonelleştik. Bu sayede, fotoğraf sanatını yalnızca bir iş olarak görmeyen ekibimizle gerçekleştirdiğimiz her çekimde çiftlerimize en iyiyi vaat ediyoruz. Hayallerinizin gerçekleştiği anları riske atmıyor; kusursuz güzelliğinizi, aşkınızı ve tüm güzel duygularınızı fotoğraf karelerinde ölümsüzleştiriyoruz.

And Wedding İzmir ekibi olarak çekimlerden önce sizi tanımak için sabırsızlanıyoruz. İsteklerinizi öğrendiğimiz görüşmeler sayesinde hayal ettiğiniz konseptlerle aşkınızın senaryosunu çekimlerde canlandırmak için hazırlıklara başlıyoruz. Drone ile gerçekleştirdiğimiz ultra HD kalitedeki çekimlerle sinematik videolarınızı hazırlıyor; düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve kısa filmler gibi düğün videolarınızı dijital ortamda teslim etmek üzere düzenliyoruz. Bu arada İzmir dış mekan çekimleriniz için birden fazla mekan tercih edebilir, istediğiniz çekim türleriyle farklı kompozisyonları canlandırabilirsiniz. Çekimlerde en önemli olan konu ise; sizin kendinizi özgür ve rahat hissetmeniz… Zaten genç ve dinamik ekibimizi tanıdığınızda, çekimlerde bolca eğleneceğinizi hissedeceksiniz. Stresten uzak, şen kahkahalar attığınız unutulmaz anları yaşamak için hazır olun!

Çekimler sonunda dijital ortamda teslim ettiğimiz belgelerinizin yanında; panoramik albüm, 2 adet cep albümü, poster ve tabloları da size özel olarak hazırlayabileceğimizi unutmayın. En güzel hatıralarınızın belgelerini hazırlaması için And Wedding iletişim formunu doldurarak ekibimizle irtibat sağlayın! Siz de İzmir düğün fotoğrafçıları arasında bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki”, diyeceksiniz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.