Aktüel Fotoğraf

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Aktüel Fotoğraf Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aktüel Fotoğraf Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Aktüel Fotoğraf Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Aktüel Fotoğraf Hakkında

Hayatımız boyunca hayalini kurduğumuz düğünümüzün geleceğe taşınması ve kalıcı olmasını istiyoruz. Bunun için de fotoğraflar ve videolar bizim en büyük destekçimiz oluyor. Yıllar sonra bile o günü hatırlamak istediğimizde tekrar tekrar fotoğraflara bakıyoruz. Dolayısıyla fotoğrafların tam olarak istediğimiz gibi olması oldukça önem taşıyor. Biz Aktüel Fotoğrafçılık olarak bu isteğinizi yerine getirmek için çalışıyoruz.

Uzun yıllardan beri fotoğraf çekerek mutluluğunuzu kalıcı kılıyoruz. Önceliğimiz her zaman çiftlerimizin memnuniyeti oluyor. Fotoğraflarınızı çekmeden önce, çekim aşamasında ve sonrasında dilediğiniz her zaman iletişim kurabiliyoruz. Bu sayede tam olarak istediğinizi gerçekleştirme fırsatı buluyoruz.

İsteğiniz doğrultusunda çeşitli çekim türlerini gerçekteştirebiliyoruz. Size, düğün öncesi ya da sonrası için; konuklarınıza düğününüzü hatırlatmak için hazırlanan save the date albümü ve düğün sonrasında gelinlik ve damatlığınızın kirlenmesini umursamadan yapacağımız trashday albümü hizmetini sunuyoruz. Bunların yanında stüdyoda dilediğiniz konseptte çekimler yapabiliyoruz. Ayrıca dış çekimlerinizi gerçekleştirirken şehrin muhteşem manzaraları eşliğinde sevdiğiniz kişiyle beraber anılarınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Düğününüzde günün en başından sonuna kadar her anınızı kaydeden bir çekim türü olan “düğün hikayesi” hizmetini de ayrıca sunuyoruz. Siz, sevinç ve hüznü bir arada bulunduran ruh hali içerisindeyken poz vermek yorucu olabiliyor. Düğün hikayesi de sizin poz vermediğiniz ve doğal yakalanan karelerden oluşuyor. Haberiniz olmadan çekilen fotoğraflar ise bütün duygularınızı yansıttığı için bizim çekmekten en çok keyif aldığımız fotoğraf türlerinden biri.

İleride çocuklarınıza göstereceğiniz ve baktıkça keyif alacağınız fotoğraflar için Aktüel Fotoğrafçılık İzmir olarak doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz.

Bize ulaşmak için ise sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurmanız yeterli oluyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde çeşitli kampanya ve paketlerden de haberdar olabiliyorsunuz. Pişman olmayacağınız çekimler yapmak için sizden haber bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.