Akkaya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

Akkaya Fotoğrafçılık Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Akkaya Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Akkaya Fotoğrafçılık Sık Sorulan Sorular

Akkaya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Akkaya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Akkaya Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Akkaya Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".


Akkaya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Akkaya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Akkaya Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Akkaya Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.


Akkaya Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Akkaya Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Akkaya Fotoğrafçılık Hakkında

Hayatınızın en özel gününden kalan anılarınızın tecrübeli ve profesyonel bir ekiple kusursuz olmasını isterseniz Akkaya Fotoğrafçılık İzmir düğün fotoğrafçısı hizmetinizde.

Dile kolay tam 35 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık sektöründeyiz. Şimdiye kadar pek çok çiftin en mutlu günlerine zevk sahibi bir bakış açısıyla dahil olduk. Beraber çalıştığımız çiftlerden çok şey öğrendik ve yaptığımız her çekimde kendimizi bir adım ileri taşımak için çalışıyoruz. Bunun için son fotoğrafçılık trendlerini yakından takip ediyor, donanımlarımızı devamlı yeniliyoruz.

Çekimlerinize başlamadan önce düğün fotoğraflarınıza dair tüm hayallerinizi öğrenmek için sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede edindiğimiz bilgiler doğrultusunda her detayıyla içinize sinecek fotoğraflar ve videolar elde etmek için çalışmalarımıza başlıyoruz.

Şimdiye kadar pek çok düğün fotoğrafı gördünüz. Ancak bizimleyken gördüğünüz tüm düğün fotoğraflarını unutabilirsiniz. Çünkü biz tamamen kişiye özel, özgün çalışmalarla hizmet sunuyoruz. Bunun alışıldık pozların ve bilindik mekanların dışına çıkıyor, hayal gücümüzü çekimler boyunca serbest bırakıyoruz. Çekimlerinizin sizi ve aşkınızı anlatmasına da çok özen gösteriyoruz. Bunun için en doğal hallerinizi kadraja yansıtmaya çok önem veriyoruz. En saf duygularınızı tüm içtenliğinizle fotoğraf karelerine yansıtabilmeniz için çekimler boyunca size rahat edebileceğiniz, özgür bir ortam sağlıyoruz.

Akkaya Fotoğrafçılık İzmir stüdyo çekimi konusunda da size kusursuz bir hizmet sunuyor. Son teknoloji, profesyonel ekipmanlarla donattığımız stüdyomuzda birbirinden güzel düğün fotoğraflarınızı çekebiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmak isterseniz düğün klibi, düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi dilediğiniz her türde video hizmeti sunuyoruz. Montajı, kurgusu ve retouchı hazırlanmış videolarınızı beklentilerinizin çok ötesine geçecek şekilde size sunuyoruz.

Siz de fark yaratan düğün fotoğraflarınıza ve videolarınıza bir adım daha yaklaşmak için; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Doğanay, Ordu Cd. 42/D, 35160 Karabağlar/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akkaya Fotoğrafçılık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.