Ajans Red

Ajans Red Hakkında

Ajans Red markamızla 15 yıldır sayısını bizim bile unuttuğumuz düğünlerin en güzel anlarını yakaladık ve güzel hatıralara dönüştürdük. Konsept düğün fotoğrafçılığı ile birlikte profesyonel sinematografi çalışmaları yapabilen sayılı İzmir düğün fotoğrafçılarından olduğumuzu söyleyebiliriz. Deneyimli ve işini en iyi şekilde icra eden bir ekibe sahibiz. Düğün fotoğrafçılığında yeniliklere ve çiftleri mutlu edecek kaliteli işleri hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Deneyim

Ajans Red çatısı altında her çift özeldir. Ekibimizin yüksek enerjisi ve ilgisiyle düğün çekimlerinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Fotoğraf çekimlerimizde heyecanlı sürecinizin bir parçası olurken, size her zaman kaliteli deneyimler sunmayı kendimize amaç edindik. Gerek düğün fotoğrafları gerekse düğün belgesi ve diğer hizmetlerimizde en iyiyi ve kaliteli olanı sunarak çiftlerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Türkiye’de konsept çekim denince ilk akla gelen markalardan biri olarak çiftlerimize zengin seçenekler sunarak eşsiz düğün albümleri elde ediyoruz. Düğün kliplerimizi her çiftin hikayesine farklı yaklaşarak kurgulamayı da ona göre planladığımızı belirtelim. 1 dakikalık reels/teaser ile 4-5 dakikadan oluşan kısa film diyebileceğimiz videolar halinde hazırlayacağımız düğün hikayenizi tekrar tekrar seyretmek isteyebilirsiniz.

Save the Date ve Trash Day gibi trend konseptleri de çalışabiliyoruz. Ajans Red düğün fotoğrafçısı hizmetimizi şehrin en güzel noktalarında verebiliriz. İzmir’in tarihi, doğal veya sizin için anlamlı mekanlarında çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Dış çekim yerine plato tercih ederseniz İzmir’in en iyi ve renkli platolarında harikalar yaratabiliriz. Düğününüzden 4 hafta önce iletişime geçtiğinizde şehir içi, şehir dışı ve hatta yurtdışı çekimlerinizi üstlenebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Düğününüzden geriye kalacak en değerli şeylerin başında fotoğraflar geliyor. Bu düşünceden yola çıkarak çiftlerimize kaliteli bir baskı hizmeti sunuyoruz. Düğün davetleriniz kadar söz, nişan, nikah ve diğer tüm mutlu kutlamalarınızda anılarınızı kayıt altına alarak muhteşem albümlere dönüştürebiliriz. Albümden farklı baskı ürünlerini denemek isteyen çiftlerimize poster tarzı alternatifler sunabiliriz. Anılarınızı en güzel şekilde saklamanız için birbirinden farklı içerikli albüm paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Düğün paketlerimizin genelinde albüm seçeneklerimiz bulunuyor. Aile albümü, panoramik veya hikaye gibi çalışmalarımızı deneyebilirsiniz. Bu ürünleri istediğiniz boyutta basabileceğimizi de eklemeden geçmeyelim. Çekimlerimizi tamamladıktan hemen sonra fotoğrafları sizinle dijital ortamda paylaşarak sizi bekletmemiş oluyoruz. Ajans Red kalitesi ve farkıyla yıllar geçse de bakmaktan keyif alacağınız çok özel fotoğraflara sahip olacağınızdan şüpheniz olmasın.

Düğün davetinizin en güzel anlarında profesyonel ekibimizle yanınızda olmaya hazırız. İşinizi şansa bırakmamak ve keyifli çekim anılarına sahip olmak için Ajans Red çiftlerinden olmaya davetlisiniz. İzmir düğün fotoğrafçısı fiyatlarımız ve düğün paketlerimizle ilgili sorularınız için altta yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca hayalinizdeki düğünü yaşamak için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak bize ulaşmanız da mümkün.

Ajans Red Sıkça Sorulan Sorular

Ajans Red düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ajans Red düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 25.000 TL'den fazla aralığındadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.