Ahmet Küçükkara Photography

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ahmet Küçükkara Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Ahmet Küçükkara Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Ahmet Küçükkara Photography Sık Sorulan Sorular

Ahmet Küçükkara Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ahmet Küçükkara Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Ahmet Küçükkara Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ahmet Küçükkara Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi".


Ahmet Küçükkara Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ahmet Küçükkara Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Ahmet Küçükkara Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ahmet Küçükkara Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Ahmet Küçükkara Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ahmet Küçükkara Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Ahmet Küçükkara Photography Hakkında

Fotoğrafçılığı bir sanat olarak gören ve bir yaşam tarzı olarak benimseyen Ahmet Küçükkara Photography, düğün fotoğrafçılığındaki tecrübesi ve bilgileriyle benzersiz fotoğraflar çekmek için sabırsızlanıyor! Hayatınız boyunca hatırlayacağınız ancak telafisi olmayacak bugünleri ölümsüzleştiren ve kalitesiyle hayatınızda güzel bir iz bırakan Ahmet Küçükkara Photography kendinizi özel hissedeceğiniz fotoğraflar için hazır! Ya siz? Siz hazır mısınız?

Nerede ve nasıl fotoğraf çekersek çekelim çiftlerimizin memnuniyeti bizim için çok önemli. İhtiyaç ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmek için hassasiyetle çalışıyoruz. İstediğiniz gün, istediğiniz zaman ve istediğiniz çekim türünü sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip ile çalışmanın ayrıcalığını çekimlerin başından sonuna kadar hissedeceksiniz. Çekimleri bir zahmet olmaktan çıkarıyor, eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşamanızı amaçlıyoruz. Aynı zamanda fotoğraf ve fotoğrafçılık konusundaki tüm bilgilerimizi eksiksiz bir şekilde aktaracağımızdan emin olabilirsiniz. Poz, bakış, gülüş ve duruş gibi detayları çiftlerimiz ile paylaşarak çok daha doğal ve güzel fotoğraflara sahip olmalarını sağlıyoruz.

Sadece İzmir’de düğün fotoğrafçısı olarak anılmak istemiyoruz. Çünkü başta İzmir olmak üzere Bodrum, Marmaris ve Kuşadası’nda da aynı kalitedeki hizmetimizi çiftlerimizle buluşturuyoruz. Bu lokasyondaki en güzel yerlerde fotoğraflarınızı çekiyor, unutulmaz ve çok değerli bir albüm oluşturmanızı sağlıyoruz. Sürekli araştırma yapıyor, yeni yerler keşfediyoruz. Dilerseniz çok tercih edilen yerleri dilerseniz de daha önce keşfedilmemiş ve bilinmeyen bölgeleri önerebiliyoruz. Hayalleriniz doğrultusunda çalışıyor, hayatınızın bu özel günlerini en iyi şekilde hatırlamanız için titizlikle çalışıyoruz.

Sadece düğün fotoğrafçılığı değil, yeni doğan, hamile, çocuk ve ürün fotoğrafçılığı da yapıyoruz. Farklı konulardaki uzmanlığımız da bize güvenmeniz için iyi bir gerekçe olacak!

Hakkımızda daha fazla şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.