ADS Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

ADS Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

ADS Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

ADS Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi

ADS Fotoğrafçılık Hakkında

Hayatınızın renkli albümüne birbirinden güzel hatıralar eklemek istiyorsanız işinde uzman kadromuzla sizi de özel günlerini ölümsüzleştirmeniz için ADS Fotoğrafçılık’a bekliyoruz.

Uzun yıllardır İzmir’de fotoğraf ve video çekim hizmeti veriyoruz. Kalite odaklı sonuçlar ortaya çıkarabilmek amacıyla devamlı özveriyle çalışıyoruz. Önceliğimizi kararlılık, istikrar ve iyi performans başlıkları altında topluyor ve bunu kendimize prensip ediniyoruz. Teknik becerimizi meslek etiğiyle temellendirerek deneyim ve tecrübemizi yapmış olduğumuz işlere yansıtıyoruz. Yaratıcı ve yerinde çözümler uygulayarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Nitelikli personel istihdamımız, çevre koşullarına hassasiyet ve estetik kaliteden ödün vermeyen hizmetimizle fotoğrafçılık sektöründe ismimizden başarıyla bahsedilmesini sağlıyoruz. Açıklık, dürüstlük ve bütünlük içerisinde iş ilişkilerimizi yürütmeye özen gösteriyoruz.

Peki biz nasıl hizmetler sunuyoruz?
Düğün fotoğrafçılığını severek yapıyoruz. Gelin ve damat adaylarına özel fotoğraf çekimi yaparak düğün öncesi veya sonrasının hatıra olarak kalmasına yardımcı oluyoruz. Profesyonel fotoğraf çekimleri, vesikalık ve dış mekân fotoğraf çekimi gibi ayrıcalıklı hizmetleri size sunuyoruz. Düğün, nişan, kına eğlencesi, özel davetler ve kutlamalar gibi alanlarda size özel fotoğraf çekimi yapıyoruz. Beğenileriniz ve istekleriniz doğrultusunda bir konsept belirleyerek çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha önce yapmış olduğumuz çalışma örneklerini göstererek aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Orijinal kopyalarıyla fotoğrafları size söz vermiş olduğumuz tarihte teslim ediyoruz. Profesyonel ekibimizle daima hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Bize ulaşmak, ADS Fotoğrafçılık hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, çekim paketlerimizin içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan stüdyomuza ait iletişim bilgileri ile kolaylıkla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz. Ekibimize ulaşmanın bir başka alternatif yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan ADS Fotoğrafçılık İzmir’e ait iletişim formunun eksiksiz bir şekilde doldurularak ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.