1 Dünya Anı

E-posta Gönder

  • Konak, İzmir.

Ekiple Tanışın

1 Dünya Anı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

1 Dünya Anı Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

1 Dünya Anı Sık Sorulan Sorular

1 Dünya Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

1 Dünya Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


1 Dünya Anı hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

1 Dünya Anı aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, trashday".


1 Dünya Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

1 Dünya Anı düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


1 Dünya Anı şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 1 Dünya Anı şehir dışında hizmet veriyor.


1 Dünya Anı ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

1 Dünya Anı ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

1 Dünya Anı Hakkında

Özel günlerinizden geriye muhteşem karelerin kalmasını istiyorsanız, işini iyi yapan bir fotoğrafçıyla anlaşmalısınız. İzmir düğün fotoğrafçıları arasında, 1 Dünya Anı Fotoğrafçılık olarak size, unutamayacağınız günden harika fotoğraflar bırakıyoruz.

Tecrübeli ve her biri alanında uzman ekibimizle birlikte, siz değerli çiftlerimizin beklentilerini karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Fotoğraf çekiminizde her şeyin, sizin istediğiniz gibi olmasını istiyoruz. Bunun için her aşamada fikir alışverişinde bulunuyoruz. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız bu güzel günü, samimi ve sıcak ekibimizle birlikte kusursuz bir şekilde geçireceksiniz.

Doğallık ve sadelikten hoşlandığımız için çiftlerimize, poz verdirmeyi çok sevmiyoruz. Elbette, bazı fotoğraflarda bu gerekiyor. Fakat genellikle, anı yakalamaktan keyif alıyoruz. Sevdiğiniz kişiye attığınız tatlı bir bakışı, minik bir tebessümü veya içten bir dokunuşu karelere yansıtıyoruz. Böylece siz de fotoğrafları incelerken, samimi duygularınızı görmüş oluyorsunuz. Bu da bizi çok mutlu ediyor.

İlk olarak, hikayenizi dinlemekle işe başlıyoruz. EN güzel gününüzde nasıl bir fotoğraf çekimi istediğinizi bize anlatmanızı istiyoruz. Ardından, birlikte karar verip planımızı oluşturuyoruz. Tarihimizi belirliyoruz ve çalışmalarımıza başlıyoruz. Dış çekimlerinizde; İzmir’in en güzel manzaralarını, sahil kasabalarının içtenliğini ve zarif mimarisini kullanarak çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında dilerseniz, şehir dışında da hizmet verebiliyoruz.

Fotoğraflarınızı, orijinal kopyalarıyla birlikte size, çekim tarihinizden en geç 4 hafta sonra teslim ediyoruz. Mükemmel kalitede fotoğraflarla, ömür boyu saklayabileceğiniz harika anılara sahip olabiliyorsunuz.

Hatıralarınızı ölümsüzleştirmek, güzel gününüzden geriye, size en özel belgeler bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve düğün fotoğraflarınızı bize emanet etmek isterseniz; İzmir düğün fotoğraf fiyatları ve hizmet detaylarımız hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.