Yalçın Doğrubakar

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yalçın Doğrubakar Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yalçın Doğrubakar Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yalçın Doğrubakar Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yalçın Doğrubakar Hakkında

Sevdiğinizle bir ömür yan yana olacağınız ve yepyeni bir hayata başlayacağınız bugünleri şahane fotoğraflar ile hatırlamaya hazır mısınız? Yıllar sonra bile birbirinize hissettiğiniz tüm duyguları fotoğraf karelerinde görebileceksiniz. Yalçın Doğrubakar imzası atılan her fotoğrafta olduğu gibi!

Fotoğrafçılık sektörüne giriş yaptığım ilk günden beri kaliteli hizmet anlayışımı tüm çiftlerimle buluşturma amacındayım. Beklenti, ihtiyaç ve isteğe karşılık vermek ve çiftlerimin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ilk günden beri titizlikle çalışıyorum. Sektörü, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyor, kendimi fotoğrafçılık konusunda sürekli geliştiriyorum. En iyi fotoğraf makineleriyle çalışıyor, yüksek çözünürlüklü ve kaliteli fotoğraflar sunuyorum. Her geçen gün İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında farkımı hissettiriyor ve çiftlerin ilk tercihleri arasında yer almaya devam ediyorum.

Peki, çekimler nasıl oluyor?

Önce çiftlerimi yakından tanıyor, onların tarzlarını, zevklerini ve istediği fotoğraf türünü öğreniyorum. Nelerden hoşlandığınızı, nasıl pozlar verdiğinizi ve fotoğraflara baktığınızda neyi hatırlamak istediğinizi öğrendikten sonra çekimler için gün ve saat planlaması yapıyoruz. Bu konuda çiftlerimi özgür bırakıyor, uygunluklarına göre belirledikleri tarihte buluşuyorum.

Çekimlerim son derece keyifli ve eğlenceli geçiyor. Yaşayacağınız çekim stresini ve heyecanını ortadan kaldırmak için sıcak ve samimi bir ortam sağlıyorum. Sizinle konuşuyor, gülüyor ve kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyorum. Böylelikle çok daha doğal fotoğraflara da imza atabiliyorum.

İstanbul dış çekim mekanları konusunda da epey bilgi sahibiyim. Çiftlerin en çok tercih ettiği yerleri araştırıyor, çiftlerime öneriyorum. Kendi belirlediğiniz yerler de olursa dikkate alıyor ve düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyorum. Bugüne kadar farklı mekanlarda ve farklı konseptlerde sayısız fotoğraf çekimine imza attım. Bir sonraki sizin çekiminiz olsun istiyorum.

Hayatınız boyunca tebessümle bakacağınız düğün fotoğraflarınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.