Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Stüdyo Carpe Diem

5,0
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Stüdyo Carpe Diem Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Carpe Diem Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Carpe Diem Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Carpe Diem düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Carpe Diem düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Carpe Diem ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Carpe Diem ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Carpe Diem şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Carpe Diem şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Carpe Diem düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Carpe Diem düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Carpe Diem hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Carpe Diem aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Carpe Diem Hakkında

Profesyonel fotoğrafçılık ve video hizmeti verdiğimiz markamız Studio Carpe Diem ile uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteriyoruz. İstanbul’un en nezih semtlerinden birinde açtığımız stüdyomuz Bağdat Caddesi üzerinde Caddebostan’da bulunuyor. Burada büyük veya küçük ayırt etmeksizin her işi aynı özenle yapıyor, tüm müşterilerimize saygıyla hizmet ediyoruz. Bunlar arasında özel gün fotoğrafçılığını severek yapıyor ve düğünler başta olmak üzere tekrarı olmayan değerli anlar ölümsüzleştiriyoruz.

Stüdyomuzda her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan 66 kişilik kocaman bir ekibiz ve bu sayede inanılmaz işlere imza atıyoruz. Ekibin içerisinde; 4 stüdyo fotoğrafçısı, 10 kameraman, 25 organizasyon fotoğrafçısı, 5 kişilik montaj ekibi, 10 jimmy jib operatörü, 5’er kişilik görsel düzenleme ve baskı uzmanı ekipleri, 2 kişilik yönetici kadrosu yer alıyor. Herkes işini severek yapıyor ve kurduğumuz sistematik çalışma prensipleri sayesinde başarılarımızı ve büyümemizi devam ettirebiliyoruz.

Yaptığımız işe saygı duyuyor ve hep en iyi sonuçları almak için hiçbir masraftan kaçınmadan güvenilir markaların kaliteli ürünler ve ekipmanını temin ediyoruz. Bünyemizde bulunan ve seçimlerimizin kalitesini had safhaya çıkaran ekipmanımız arasında; sayısız profesyonel fotoğraf makinesi, 10 adet jimmy jib, 5 tane taşınabilir reji ve drone kamera gibi teknolojiler bulunuyor. Tam 300 metrekarelik bir alana sahip salonumuzda ender rastlanacak bir video montaj bölümümüz bulunuyor. Yaptığımız tüm kamera çekimleri profesyonel montaj aşamasından geçirildikten sonra teslim ediliyor.

Gördüğünüz üzere pek çok imkana sahibiz ve bu işi İstanbul’da en profesyonel şekilde yapan firmalardan da bir tanesiyiz. Eğer en özel gününüzü şansa bırakmak istemezseniz sizinle birlikte çalışmayı çok isteriz. Dış mekan save the date çekimlerinizi, kuaförden başlayarak düğün hazırlıklarınızı ve her tür video düğün hikayesi çekimlerinizi Türkiye ve dünyanın her yerinde gerçekleştirebiliriz.

Carpe Diem Fotoğrafçılık olarak bize ulaşmak ve daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcut.

İletişim

  • Adres::

    Caddebostan Mah. Bağdat Cad. Alevok 2 Apt. No:277/2 Kadıköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Carpe Diem Yol Haritası

Stüdyo Carpe Diem Yorumları (11)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Aysu & Aydın

Düğün Tarihi: 01.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir günü birlikte yaşayarak, çok güzel dış mekan fotoğraf çekimlerimizi yaptılar. Bu güzel günümüzü ölümsüzleştiren stüdyo carpe diem ekibine yürekten sonsuz teşekkürler...

Yasemin

Düğün Tarihi: 14.03.2020

Cumartesi günü yapılan Nişan organizasyonunda Fotoğraf ve Video çekimimizde Stüdyo Carpe Diem ekbiinden hizmet aldık. Herkese tavsiye ediyorum. Her şey mükemmeldi her şey için teşekkürler.

Alev

Düğün Tarihi: 29.02.2020

Her şey için milyon kere teşekkür ederim. Carpe Diem ailesi olarak her saniye yanımızdaydınız. Murat ve Kadir Bey'e ayrıca minnet duygularımı belirtmek isterim. Benim için çok yoruldular. Çok mutlu oldum sizi tanıdığıma sağolun varolun

İlknur & Semih

Düğün Tarihi: 22.02.2020

Titanik Otelde gerçekleşen düğünümüzün çekimini yapan Stüdyo Carpe Diem ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.

Nil & Cem

Düğün Tarihi: 18.01.2020

18 Ocak 2020 tarihinde Elite World otel'de gerçekleşen düğünümüzde Carpe Diem çalışanlarının gösteri ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim. Her şey çok güzeldi

Ruhsar

Düğün Tarihi: 07.11.2019

7.11.2019 Kınamız 9.11.2019 düğünümüz Elit Otel Asia'da yapılan her iki organizasyonumuzda da fotoğraf ve kamera hizmetlerini aldığımız Stüdyo Carpe Diem ekibine teşekkürlerimle. Her şey çok güzeldi herkese tavsiye ederim.

Ecem & Emirhan

Düğün Tarihi: 26.10.2019

Düğünden önce ve sonra hep yanımızda olan, güler yüzü ile her anımıza şahit olan Carpe Diem ailesine minnet borçluyuz. Her türlü nazımı çektiler iyi ki varsınız. Sizi tanıdığımız için çok şanslıyız. Herkese tavsiye ederiz.

Duygu & Umutcan

Düğün Tarihi: 05.10.2019

5 Ekim'de düğünümüz Kartal Titanic Otel'de gerçekleşti. Her şey çok güzel oldu. Foto carpe diem e çok teşekkür ederiz.

Maşide & Mehmet

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Düğünümüz Limak Otel'de gerçekleşti. Her şey çok güzel oldu. Foto Carpe Diem'e teşekkür ederiz.

Makbule & Serkan

Düğün Tarihi: 20.07.2019

En özel ve güzel günümde bize vermiş olduğu titiz hizmetten dolayı Carpe Diem fotoğrafçılığa çok teşekkür ederim. Video, cliplerimiz, hikaye çekimlerimiz çok güzel oldu. Emeklerinize sağlık. Dış mekan fotoğralarımız, save the date harikaydı. İyi ki varsınız. herkese tavsiye ediyorum. Çooooook... devam 

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 21.04.2019

21 Nisan 2019 tarihinde Elite World Asia otelde gerçekleşen düğünümün çekimini yapan Carpe Diem ekibine teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.