Düğün Fotoğrafçıları İstanbul

Hasan Kaya Stüdyo

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Hasan Kaya Stüdyo Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Hasan Kaya Stüdyo Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Hasan Kaya Stüdyo Sıkça Sorulan Sorular

Hasan Kaya Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Hasan Kaya Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Hasan Kaya Stüdyo hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Şehir dışı veya hatta yurt dışı çekim taleplerine de zevkle karşılık veriyoruz. Gelişmiş teknik ekipmanlarımızla size her zaman en kaliteli albümleri sunuyoruz. Yetenekli ekibimizle çekim gününüzü kahkaha dolu bir maceraya çeviriyoruz. Albüm ve baskılarımıza oldukça özeniyoruz. Size pek çok seçenek sunuyoruz. Yüksek çözünürlüklü görsellerinizi dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz."

Hasan Kaya Stüdyo ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Hasan Kaya Stüdyo ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Hasan Kaya Stüdyo şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Hasan Kaya Stüdyo şehir dışında hizmet veriyor.

Hasan Kaya Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Hasan Kaya Stüdyo düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Hasan Kaya Stüdyo hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Hasan Kaya Stüdyo aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, stüdyo / plato çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Hasan Kaya Stüdyo Hakkında

Hayatınızda belki bir kez yaşanacak ve tekrarı olmayacak bu çok özel günde, düğün gününüzde her şeyin harika olması için aylardır uğraşıyorsunuz. Bu sürecin tatlı telaşlarını ve duygularınızı çok iyi anlıyoruz. Büyük gün geldiğinde sizi olduğu gibi yansıtacak İstanbul düğün fotoğrafçısı arayışınızda doğru yerdesiniz. Pendik’te yer alan Hasan Kaya Stüdyo olarak sizinle tanışmak için can atıyoruz.

Deneyim

Kurucumuz Hasan Kaya, genç ve dinamik bir fotoğraf sanatçısı. İşine tutkuyla bağlı olan Kaya; sıra dışı, özgün düğün fotoğrafları çekmesiyle biliniyor. Sayfadaki örnek düğün fotoğraflarımızda göreceğiniz gibi çiftlerimizin en doğal hallerini yakalamaya özen gösteriyoruz, böylelikle ortaya neşeli ve harika kareler çıkıyor. Sizi donanımlı bir ekiple karşılıyor, çekim gününde rahat ve mutlu hissetmeniz için çalışıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Sizin hayallerinizi ve arzularınızı ön plan alana ekibimizle önce sizi dinliyoruz. Birlikte çekim detaylarına karar veriyoruz. Düğün hikayesi, düğün klibi, düğün belgeseli gibi farklı formatlar hakkında sizi bilgilendiriyor, seçimi size bırakıyoruz. Özgün konsept çekimler veya katalog çekimlerini de keyifle gerçekleştiriyoruz. Keyifle yaptığımız Save The Date veya Trash Day çekimleri de son dönem çiftlerimizin tarafından çokça tercih ediliyor.

Çekim yapılacak mekanlar konusunda sınırımız yok. Düğün yerinizde da veya stüdyomuzda çekim yapabileceğimiz gibi, İstanbul’da düğün fotoğrafı çekilecek mekanlar konusuna da hakimiz. İsterseniz muhteşem bir kumsal veya deniz kenarını ya da yemyeşil bir kır bahçesi veya eşsiz bir orman içini tercih edebilirsiniz. İstanbul’daki tarihi ve turistik mekanları da ayrıca çekim için sıklıkla kullanıyoruz.

Ek Hizmetler

Şehir dışı veya hatta yurt dışı çekim taleplerine de zevkle karşılık veriyoruz. Gelişmiş teknik ekipmanlarımızla size her zaman en kaliteli albümleri sunuyoruz. Yetenekli ekibimizle çekim gününüzü kahkaha dolu bir maceraya çeviriyoruz. Albüm ve baskılarımıza oldukça özeniyoruz. Size pek çok seçenek sunuyoruz. Yüksek çözünürlüklü görsellerinizi dijital ortamda orijinal kopya olarak size teslim edebiliyoruz.

İşini çok seven eve tutkuyla yapan bir ekibiz, Hasan Kaya Stüdyo markamızla fotoğrafçılığın farklı disiplinlerinde de hizmet veriyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Siz de çekim gününüzde telaş yerine kahkahalar atacağınız, keyifli bir deneyim yaşamak isterseniz bizi sayfadaki iletişim numaralarından arayabilirsiniz. İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları içinde avantajlı paketlerimize formu doldurup bize ileterek ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. No:61/3, 34890 Pendik/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Hasan Kaya Stüdyo Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.