Foto İkbal

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Yönetici

  Düğün kına nişan doğum yaş günü Özel günlerinizde dilediğiniz mekanda fotoğraf... devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Foto İkbal Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Foto İkbal Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim

Foto İkbal Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Foto İkbal Hakkında

Düğün fotoğraflarınız düğün gününüzde yaşanan o çok özel anları unutulmaz kılan ve aşkınızı hikayesini anlatan en değerli anılarınızdır. Böylesine değerli olan düğün fotoğraflarınızın da her detayıyla içinize sinmesi için işinizi profesyonellere teslim etmeniz oldukça önemlidir. Ben tam da bu nedenle Foto İkbal İstanbul düğün fotoğrafçısı olarak gerek kaliteli geri profesyonel hizmetlerimle aşkınızı eşsiz karelerle ölümsüzleştiriyorum.

Fotoğrafçılığı mesleğim olarak değil sanatım olarak görüyorum. 2019 yılında açtığımız Foto İkbal ile size her zaman güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyorum. Kadrajın karşısında kendinizi rahat hissedemeyeceğinizi düşünseniz bile size çekimleriniz boyunca rahat edeceğiniz samimi bir ortam yaratarak, en doğal halinizle kadrajın karşısına geçmenizi sağlıyorum. Böylece fotoğraflarınıza asıl güzelliğini katan içten gülüşlerinizi ve bakışlarınızı ölümsüzleştirebiliyorum.

Verdiğim hizmetlerde müşteri memnuniyeti esasına bağlı kalarak çekimlerimi yapıyorum. Bu nedenle çekimlerinize başlamadan önce sizin düğün fotoğraflarınıza dair tüm isteklerinizi, beklentilerinizi, zevklerinizi ve görüşlerinizi öğreniyorum. Attığım her adımda sizden edindiğim bu bilgiler doğrultusunda hareket ediyorum. Böylece ortaya çıkan son düğün albümünüzün her detayıyla sizi mutlu etmesini sağlıyorum.

Çekimlerinizde son derece profesyonel ekipmanlar kullandığımı bilmenizi istiyorum. Son teknoloji ekipmanlar, lensler ve ışıklandırmalar kullanarak en küçük detaydaki güzelliği bile ustalıkla karelere yansıtabiliyorum. Aldığım çeşitli fotoğrafçılık eğitimleri sayesinde de her türlü fotoğrafçılık tekniğini ve ışığı ustalıkla kullanabiliyorum. Böylece aşkınızı kusursuz bir şekilde ölümsüzleştirebiliyorum.

Her çift özeldir ve kendine ait bir aşk hikayesi vardır. Bu nedenle çekimlerinizi tamamen sizin hikayenize özel olarak yapıyorum. Çekimleriniz boyunca bilindik düğün fotoğrafı konseptlerinin ve sıradan pozların dışına çıkarak özgün kareler ortaya çıkarıyorum.

Siz de en özel anlarınızı eşsiz karelerle ölümsüz kılmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımda daha fazla bilgi edinebilir ve Foto İkbal düğün fotoğraf fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.