Pemra Yüce Lifestyle Photography

0850 241 1770

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Evet

Stüdyo Çekimi

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehirdışında Çekim
 • Yurtdışında Çekim
 • Orjinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Levent Yıldız Photography
182 8 16

Küçükçekmece

Levent Yıldız Photography

Aşkınızı taçlandırmak için kararınızı verdiniz ve mutlulukla geçecek günler...

Aras Medya
57 5 11

Ataşehir

Aras Medya

Hayatınızın en ozel ve guzel anını yaşıyorsunuz , herşey kusursuz olmalı . ...

U&G Wedding
134 7 30

Kartal

U&G Wedding

U&G Wedding ekibi olarak Unutulmaz günlerin en özel anlarını, estetiğin doğ...

Hakkında

Ben Pemra Yüce. 1991 Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü mezunuyum. Yine Mimar Sinan’da lisans eğitimimden sonra Still Life Fotoğraf üzerine yüksek lisans yaptım. Mezun olduğum yıl Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Fotoğraf bölümünde uzman unvanıyla işe başladım. 1996-2004 yılları arasında ise aynı üniversitede Still Life Fotoğraf dersini verdim. 1997 yılından itibaren evlilik, aile fotoğrafları, doğum, bebek ve çocuk alanında çekimlere başladım. O gün bu gündür de kendimi o alanlarda geliştirmeye devam ediyorum.

Öncelikli olarak bir kadın ve bir anne olduğumdan sizin en özel gününüzde neler hissettiğinizi birebir anlıyor ve hissedebiliyorum. Yaşadığınız duyguları sizinle paylaşıyor, her anınızı ölümsüzleştirmekten de büyük keyif alıyorum. Gerek okuduğum okul gerekse yılların verdiği tecrübe ile birlikte de işimi profesyonel bir şekilde yapıyorum. Özellikle farklı konseptte bir stüdyomun olduğunu da belirtmek istiyorum. Çekime başladığım zaman işim dışında bir şeyi düşünmüyor ve işime aşkımı katıyorum. Çalışmalarımı sizin sevginizle besliyor, geleceğe taşıyorum. Mutlu olduğunuz anların karelerini hiçbir şeye değişmiyorum. Stüdyo içerisinde saatler süren çekimlerim beni hiç yormuyor diyebilirim. Çünkü sizin aldığınız keyif bana güç veriyor ve daha büyük bir tutkuyla yapıyorum işimi. Ayrıca mutluluğumuz stüdyoyla da sınırlı kalmıyor, İstanbul’da dış çekim de yapıyorum. Tabii ki sadece İstanbul olmadığını da belirtmek istiyorum. Benim için fotoğraf çekmenin zamanı ve mekânı yok diyebilirim.

Şunu da mutlaka belirtmek istiyorum. Çocuklarım okul çağına geldiklerinde onların okullarında ve farklı eğitim kurumlarında çeşitli fotoğraf kulüpleri kurdum ve çocukları fotoğrafı sevdirmeyi amaçladım. Bu uygulamama hala devam ediyorum. Bu işi o kadar çok sevdim ki yarınlarımız olan çocuklarımıza “Küçük Fotoğrafçılar” adında bir kitap yazdım. Böylelikle işimi yaparken duyduğum aşkı onlarla paylaşmış oldum.

Siz de aşkınızı benimle paylaşmak, sevginizi çoğaltmak ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız teklif formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Pemra Yuce

 • Telefon: 0850 241 1770

 • Adres: Ahi evran Cad. Rentaş İş Merkezi No: 109 Sarıyer/İSTANBULYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.