Pemra Yüce Lifestyle Photography

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Çiftlerin istekleri doğrultusunda pek çok yerde çekim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Kayra Sercan Wedding
1 1

Kağıthane

Kayra Sercan Wedding

Cennet Üstün Wedding Photography
22 1

Şişli

Cennet Üstün Wedding Photography

Seher Kandiloğlu
33 8

Eyüp

Seher Kandiloğlu

Hakkında

Ben Pemra Yüce. 1991 Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf bölümü mezunuyum. Yine Mimar Sinan’da lisans eğitimimden sonra Still Life Fotoğraf üzerine yüksek lisans yaptım. Mezun olduğum yıl Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Fotoğraf bölümünde uzman unvanıyla işe başladım. 1996-2004 yılları arasında ise aynı üniversitede Still Life Fotoğraf dersini verdim. 1997 yılından itibaren evlilik, aile fotoğrafları, doğum, bebek ve çocuk alanında çekimlere başladım. O gün bu gündür de kendimi o alanlarda geliştirmeye devam ediyorum.

Öncelikli olarak bir kadın ve bir anne olduğumdan sizin en özel gününüzde neler hissettiğinizi birebir anlıyor ve hissedebiliyorum. Yaşadığınız duyguları sizinle paylaşıyor, her anınızı ölümsüzleştirmekten de büyük keyif alıyorum. Gerek okuduğum okul gerekse yılların verdiği tecrübe ile birlikte de işimi profesyonel bir şekilde yapıyorum. Özellikle farklı konseptte bir stüdyomun olduğunu da belirtmek istiyorum. Çekime başladığım zaman işim dışında bir şeyi düşünmüyor ve işime aşkımı katıyorum. Çalışmalarımı sizin sevginizle besliyor, geleceğe taşıyorum. Mutlu olduğunuz anların karelerini hiçbir şeye değişmiyorum. Stüdyo içerisinde saatler süren çekimlerim beni hiç yormuyor diyebilirim. Çünkü sizin aldığınız keyif bana güç veriyor ve daha büyük bir tutkuyla yapıyorum işimi. Ayrıca mutluluğumuz stüdyoyla da sınırlı kalmıyor, İstanbul’da dış çekim de yapıyorum. Tabii ki sadece İstanbul olmadığını da belirtmek istiyorum. Benim için fotoğraf çekmenin zamanı ve mekânı yok diyebilirim.

Şunu da mutlaka belirtmek istiyorum. Çocuklarım okul çağına geldiklerinde onların okullarında ve farklı eğitim kurumlarında çeşitli fotoğraf kulüpleri kurdum ve çocukları fotoğrafı sevdirmeyi amaçladım. Bu uygulamama hala devam ediyorum. Bu işi o kadar çok sevdim ki yarınlarımız olan çocuklarımıza “Küçük Fotoğrafçılar” adında bir kitap yazdım. Böylelikle işimi yaparken duyduğum aşkı onlarla paylaşmış oldum.

Siz de aşkınızı benimle paylaşmak, sevginizi çoğaltmak ve ölümsüzleştirmek istiyorsanız teklif formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

İletişim

Pemra Yuce

 • Adres: Ahi evran Cad. Rentaş İş Merkezi No: 109 Sarıyer/İSTANBUL

Pemra Yüce Lifestyle Photography Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!