Ucuz Davetiye Burada

E-posta Gönder

 • Çankaya, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ucuz Davetiye Burada Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2 TL'den az

Ucuz Davetiye Burada Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Ucuz Davetiye Burada Sık Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Ucuz Davetiye Burada Hakkında

Düğün ve nişan davetiyelerinde farklılık ve çeşitlik arıyorsanız Ucuz davetiye Burada olarak size kaliteli hizmet sunuyoruz. 2005 yılından bu yana davetiye tasarımı ve basımında faaliyet gösteriyoruz. Ankara’da davetiye firmaları arasında yerimizi aldığımız yıldan bu yana sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurmanın farklı yanlarını araştırarak günden güne kendimizi geliştirme yolunda ilerliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir davetiye istediğinizi öğreniyoruz. Daha karar veremediyseniz tarzınızı, düğün yapacağınız yeri ve konseptinizi öğrenerek size modeller sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlar yaparak önceden rastlamadığınız davetiye modelleri üretiyoruz. Davetiyenin içeriğini belirlerken hazır kalıp cümlelerimizi size sunuyoruz. Yazdığınız cümleleri istediğiniz yazı stiliyle basıyoruz. Davetiyenin kaliteli görünmesi için önem verilmesi gereken noktalardan biri de kâğıt seçimi. Dokulu ve kalın kâğıt kullandığımızdan dolayı ömür boyu saklayabilecek ve kendinizden güzel bir anı bırakabileceksiniz. Davetiyenizin basımını tamamladıktan sonra kraft zarfa koyuyor davetiye üzerine aksesuarımızdan kullanarak hazır hale getiriyoruz.

Klasik davetiyelerden sıkıldıysanız size değişik modeller de sunuyoruz. Arabalı ve bisikletli davetiye, evlilik cüzdanı ve gelin damat figürlerini şeklide davetiye tasarımlarımız da mevcut. Düğün davetiyelerinin yanı sıra sünnet, iş yeri açılış ve etkinlik davetiyesi basımı hizmeti de veriyoruz. Ayrıca nikâh şekeri ve resimli magnet seçeneklerimizi de size sunuyoruz. Ucuz Davetiye Burada diyerek bütçelere uygun fiyatlarla sizi karşılıyoruz. Özel davetiyeniz olsun istiyorsanız bizimle yandaki formu doldurup iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çay Mah. Esengin Cad. Muslu İşhanı No:9/B Çaycuma

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ucuz Davetiye Burada Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.