Ucuz Davetiye Burada

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı

Önerilen Firmalar

Peri Davetiye
44 6

Altındağ

Peri Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Düğün ve nişan davetiyelerinde farklılık ve çeşitlik arıyorsanız Ucuz davetiye Burada olarak size kaliteli hizmet sunuyoruz. 2005 yılından bu yana davetiye tasarımı ve basımında faaliyet gösteriyoruz. Ankara’da davetiye firmaları arasında yerimizi aldığımız yıldan bu yana sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurmanın farklı yanlarını araştırarak günden güne kendimizi geliştirme yolunda ilerliyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir davetiye istediğinizi öğreniyoruz. Daha karar veremediyseniz tarzınızı, düğün yapacağınız yeri ve konseptinizi öğrenerek size modeller sunuyoruz. Kişiye özel tasarımlar yaparak önceden rastlamadığınız davetiye modelleri üretiyoruz. Davetiyenin içeriğini belirlerken hazır kalıp cümlelerimizi size sunuyoruz. Yazdığınız cümleleri istediğiniz yazı stiliyle basıyoruz. Davetiyenin kaliteli görünmesi için önem verilmesi gereken noktalardan biri de kâğıt seçimi. Dokulu ve kalın kâğıt kullandığımızdan dolayı ömür boyu saklayabilecek ve kendinizden güzel bir anı bırakabileceksiniz. Davetiyenizin basımını tamamladıktan sonra kraft zarfa koyuyor davetiye üzerine aksesuarımızdan kullanarak hazır hale getiriyoruz.

Klasik davetiyelerden sıkıldıysanız size değişik modeller de sunuyoruz. Arabalı ve bisikletli davetiye, evlilik cüzdanı ve gelin damat figürlerini şeklide davetiye tasarımlarımız da mevcut. Düğün davetiyelerinin yanı sıra sünnet, iş yeri açılış ve etkinlik davetiyesi basımı hizmeti de veriyoruz. Ayrıca nikâh şekeri ve resimli magnet seçeneklerimizi de size sunuyoruz. Ucuz Davetiye Burada diyerek bütçelere uygun fiyatlarla sizi karşılıyoruz. Özel davetiyeniz olsun istiyorsanız bizimle yandaki formu doldurup iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

İletişim

Ferhat Topcu

  • Adres: Çay Mah. Esengin Cad. Muslu İşhanı No:9/B Çaycuma

Ucuz Davetiye Burada Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!