Sim Davetiye

2

E-posta Gönder

0312 963 3728

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir davetiye firması arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Sim Davetiye Ankara’da profesyonel ekibimizle birlikte sizi bekliyoruz. Şık tasarımlara imza atıyor ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun hizmetimizi size getiriyoruz.

Alanında uzman bir ekiple birlikte çalışıyoruz. İşimizi titizlikle yapıyor, özen gösteriyoruz. Çıktığımız hizmet yolculuğumuzda daima en iyi olmak için çabalıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı bir araya getirerek size yardımcı oluyoruz.

Davetiyenizi seçme ve basma aşamasına geldiğinizde düğün yeriniz, tarihiniz ve saatiniz çoktan belirlenmiş oluyor. Düğüne az bir zaman kala davetiye dağıtımları olduğu için biz de kısa zaman içerisinde seçtiğiniz modeli basarak size teslim ediyoruz. Pek çok modelimiz bulunuyor. Doğru modeli bulmanıza tecrübelerimizle yardımcı olurken, düğün konseptiniz ve tarzınızı mutlaka göz önünde bulunduruyoruz.

Çiçek motifleri, yeşil yapraklar, tüy detayları, gümüş ve altın renklerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı modeller en çok tercih edilen tarzlarımızdan bazıları. Davetiye tasarımlarımızda iç kağıttaki motifler, renkler ve yazı tipleri kadar dış dizayna da önem veriyoruz. Örneğin düğün konseptiniz deniz temalıysa davetinizin tasarımında da buna yer veriyoruz. Davetinizin dış kısmında da denizi anımsatacak mavi tonları kullanıyor, deniz yıldızına ya da deniz kabuğuna yer vererek hoş bir detay oluşturuyoruz. Daha bunun gibi örneğe ve modele sahip olduğumuz çok sayıda davetiyemiz bulunuyor. Önceliğimiz daima siz olduğunuz için yapacağımız tasarımın ve ortaya çıkacak modelin içinize sinmesi bizim için çok önemli. Siz hayal kurun, isteyin, biz yapalım.

Siz de Ankara davetiye firmaları arasında bir araştırma yapıyorsanız Sim Davetiye’ye mutlaka göz atmalısınız. Bize ulaşmak, fiyatlarımız hakkında bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Muzaffer Yavasoglu

  • Telefon: 0312 963 3728
  • Adres: Merkez: Ramazanpaşa Mah. Barbaros Cad. Bedesten İş Merkz. No: Z/10, Efeler, Aydın

Sim Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!