Seslidavetiyeler.com

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Seslidavetiyeler.com Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Seslidavetiyeler.com Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Seslidavetiyeler.com Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Seslidavetiyeler.com Hakkında

Türkiye'de ve Dünya'da ilk ve tek...
Hatıra olarak kalabilecek tek sistem.
Sesli Davetiye; düğün, nişan, nikah, sünnet vb. organizasyonlar için düzenlenen davetiyelerde kullanılmak üzere sistemimiz üzerinden göndermiş olduğunuz sesli veya görsel mesajlarınızın QR Code (Kare kod)'a işlenmesi ve bu QR Code'un davetiyeye bastırılmasından oluşmaktadır. Davet edeceğiniz kişiler davetiye üzerinde bulunan QR Code'u akıllı cihazlarıyla okutmaları vasıtasıyla göndermiş olduğunuz sesli ya da görsel mesajınızı görmelerini sağlamış oluyoruz. Ayrıca düğün, kına, sünnet, nişan ve tüm organizasyon hizmetlerini vermekteyiz.

İletişim

Seslidavetiyeler.com Yorumları (9)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

A&M

Ayşenur & Mesut

Düğün Tarihi: 03.04.2016


Merhabalar
Davetiyemizde sesligörüntülü mesaj uygulamanızı kullandık.Davetlilerimiz davetiyemizi çok beğendiler ve değişik buldular.Ayrıca sizlerle tanışma imkanı bulduğumuz için çok memnunuz.Tekrar teşekkürler.
Ayşenur-Mesut

P&A

Pelin & Ahmet

Düğün Tarihi: 12.07.2016


Çok beğendiğimi belirtierek başlamak isiyorum. Ben tiyatrocuyum deli dolu biriyim tam aradığım bir davetiye oldu misafirlerimi çocukluk anılarımız ile davet ettik önemi büyük olan bu günde bana daha büyük anlam kattınız.Gülşah hanıma çok teşekkür ederim size ve ekibinize. Başarılar diliyorum. Pelin... devamı 

S&A

Sema & Ali̇

Düğün Tarihi: 21.05.2016


Çok büyük bir değişiklik oldu davetlilerimize birde nişanlıma sürpriz oldu eski fotoğraflarımızdan slayt gösterisi yaptırdım her okuttuğumuzda gözlerimiz doldu o anlar canlandı.Ellerinize sağlık ve tebrik ediyoruz salonda baş köşeye asacağım davetiye mi.

K&R

Kadri̇ye & Riza

Düğün Tarihi: 27.02.2016


Merhaba;değişik bir fikir arayışındayken qr code sistemli davetiyenizle karşılaştık. İlk etapda sistemin çalışma şeklini anlayamamıştık ama resimlerde görünen qrkod örneklrini telefonumuzda bulunan barkod okuyucu ile okutunca müthiş bir sistem ile karşılaştık.Herkeze tavsiye ederiz. Yaptırdımız... devamı 

S&F

Suzan & Ferhat

Düğün Tarihi: 28.11.2015


seslidavetiyeler.com ailesiyle düğünümüz için orjinal bir fikir arayışındayken tanıştık. Bizi herkesi birer birer arama zahmetinden kurtardı.

G&M

Gökçen & Murat

Düğün Tarihi: 13.11.2015


Biz yurtdışında yaşıyoruz. Sisteminizi dugun.com üzerinden bulduk ve sipariş verdik. Gerçekten de olağanüstü bir sistem kurulmuş. Bütün misafirlerimiz bayıldılar. Çok tebrik ediyoruz sizleri ve herkese tavsiye ediyoruz.

s&h

Sevilay & Harun

Düğün Tarihi: 31.10.2015


Merhaba;
seslidavetiyeler.com ailesine göstermiş oldukları ilgiden doayı çok teşekkür ederim .UygulamanIzıda tebrik ederim arkadaşlarım ve ailem bayıldılar sayenizde farklı bi tasarım uygulamış olduk ayrıca çocuklarımıza hatırasını bıraktık bizimde hayatımızda kalıcak bir hatıra oldu.

G&G

Gülçin & Gürkan

Düğün Tarihi: 23.10.2015


Düğünümüze davetlilerimizi bambaşka bir samimiyetle kendi sesimiz ve videomuzla çağırdık :) Bu sıra dışı davet ile hem tüm dostlarımızdan beğeni topladık hemde çocuklarımıza güzel bir anı bırakmış olduk. Seslidavetiyeler.com çalışanlarına destekleri ve sıcak yaklaşımları için çok teşekkür ederiz.

F&S

Firdevs & Suat

Düğün Tarihi: 09.10.2015


Özellikle konumlu sisteminiz çok hoşumuza gitti. Şehir dışından gelen misafirlerimiz salonu çok rahatlıkla bulabildiler. Ayrıca videolu sistemde çok başarılıydı. Daha fazla altın topladık sanki :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.