PS Davetiye
 • Min. Fiyat
  30 TL'den fazla

PS Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30 TL'den fazla

PS Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
50
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

PS Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

PS Davetiye Hakkında

PS Davetiye olarak 2021 senesinde Ankara’da düğün davetiyesi basımı alanında başlayan maceramız, 2024 yılında dünyanın farklı ülkelerine uzanmaya başladı. Avrupa, Amerika ve Kanada pazarındaki yerimizi alıp tüm Türkiye’de üretimimizi devam ettirerek davetiye sektöründe kendimize sağlam yer edindik. Müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızla müşteri taleplerine özel çözümlerler üreterek özgün davetiyeler ortaya koyuyoruz. Her detayı ince eleyip sık dokuyarak benzersiz ürünler ortaya koyuyoruz.

Deneyim

Tesisimizde 12 kişiden oluşan ana kadro bulunuyor. Uzman oldukları alanlarda yükümlülüklerini yerine getiren ekip üyeleri, tasarımından üretimine kadar günde 5.000 davetiyeyi hazır duruma getiriyor. Bazı ünlü markaların reklam tabelasını ve baskı işini üstlenen ekip en son Karaca Home için çalışmalarını ortaya koydu. Ankara düğün davetiyesi basan yerler listesinde yaptığı çalışmalarla ilk sıralara oturan işletme, yaratıcı ve çalışkan ekibiyle üretimde hız kesmiyor.

Hizmetler

Çalışmalarımızı çiftlerin ne istediğine odaklanarak ortaya çıkarıyoruz. Tercihini hazır modellerimizden yana kullanmak istemeyen müşterilerimiz için yaratımlarda bulunuyoruz. Kullandığımız renklerden yazı tipine, seçtiğimiz kelimelerden davetiyenin büyüklüğüne kadar her detayın müşteriye hitap etmesine çok dikkat ediyoruz. Genel itibariyle standart ölçekteki davetiyeler talep görse de boyutlarda farklılığa gidebiliyoruz. Baskı aşamasında hafifliği, dayanıklılığı ve estetiği üst düzeyde barındıran akrilik malzemeyle üretimimizi yapıyoruz.

Her rengi elde edebildiğimiz bu kaliteli plastik maddeyle pleksi davetiye, aynalı pleksi davetiye, ahşap davetiye, pasaport davetiye, resimli davetiye, kutulu davetiye modellerini rahatlıkla basabiliyoruz. Altın kaplama kullandığımız davetiyelerimizde ilaveten ücret talep etmiyoruz. Ek hizmetlerimiz içerisinde masa kartı,menü basımı, checkbox, cut-out basımı, şekillendirilmiş karton baskısı yer alıyor. Tüm Türkiye’ye dağıtım yapabiliyor ve gönderim bedeli ödetmiyoruz.

Her daim aşkla hatırlayacağınız o mutlu gününüzü duyurmak için tercihiniz kaliteden yana olsun istiyoruz. Bir davetiye olmasının ötesine geçip hatıra olarak saklanacak güzellikte ve emekte üretilen düğün davetiyeleriniz olsun isterseniz bizlere PS Davetiye iletişim numarasından ulaşabilirsiniz. Ankara düğün davetiyesi fiyatları hakkında da detaylı fiyat bilgisi edineceğiniz işletmemize “Ücretsiz Teklif Al” formu üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0312 963 34 80
 • Adres:

  Çankaya / Ankara

 • Haritadaki Konumu

  PS Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.