Peri Davetiye

6 Yorum

E-posta Gönder

Peri Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  50

Peri Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, DVD Davetiye

Peri Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Peri Davetiye Hakkında

Mekânınızı belirleyip tarihinizi aldınız ve düğününüz mü yaklaşıyor, o halde küçük gibi görünen ancak en önemli detaylardan biri olan davetiyenizi de halletmenin vakti gelmiş demektir. Düğüne katılacak davetlilerinizi sizi ve bir çift olarak birlikteliğinizi yansıtan bir simge ile çağırmanız çok daha güzel olacaktır. Uzun yıllardır davetiye ve baskı sektöründe faaliyet gösteren bir firma olarak bu konuda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Birbirinden güzel modeller ve her zevke hitap edebilen tür ve çeşitlilikte davetiyeler ile size yıllarca saklamak isteyebileceğiniz bir hatıra yaratabiliriz. Davetiye modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında görüşmek isterseniz bize sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak veya sağdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Zübeyde Hanım Mah. Sebze Bahçeleri Cad. Ali Bey İş Hanı 99/59 İskitler/ Altındağ/ Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder

Peri Davetiye Yorumları (6)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

D&K

Derya & Koray

Düğün Tarihi: 10.10.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıÇok ilgili ve güler yüzlüler davetiyem kaliteli tam istediğim gibi oldu fiyatta yardımcı oldular muhteşemler :)

A&M

Ayyüce & Murat

Düğün Tarihi: 28.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıDavetiyelerimi Peri davetiyede yaptırdım. Ve inanılmaz memnun kaldım kağıdın kalitesi işçiliği ve çalışanların ilgi alakası muazzamdı 😍🤗 iyiki sizi tercih etmişiz herkese tavsiye ediyorum.

S&E

Selcen & Emre

Düğün Tarihi: 13.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıDavetiyelerimi Peri davetiyede yaptırdım. Ve inanılmaz memnun kaldım kağıdın kalitesi işçiliği ve çalışanların ilgi alakası muzzamdı 😍🤗 iyi ki sizi tercih etmişiz herkese tavsiye ediyorum.

A&M

Aybüke & Mehmet

Düğün Tarihi: 09.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıÇok memnun kaldım,herşey isteğimizden güzeldi ayrıca çalışanları da çok ilgili herkese tavsiye ediyorum.

A&M

Arzu & Mustafa

Düğün Tarihi: 06.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıDavetiye konusunda gözü kapalı güvenebilirsiniz. Şüheda hanıma ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum 😊

H&C

Hülya & Cevdet

Düğün Tarihi: 05.09.2020

Düğün.com üzerinden anlaştıDavetiyelerimi buradan yaptırdım görsellerle birebir aynısı gayet memnun kaldım. İletişim konusunda da harika insanlar en ufak isteğinizi bile dikkate alıp gerçekleştiriyorlar ne isterseniz uyguluyorlar çok teşekkür ederim kendilerine 💞💙💙💙💙🌺 Güvenerek alışveriş yapabilirsiniz 🙏🏼🌺

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.