Konsept Atölyesi

Konsept Atölyesi

Düğün Davetiyesi

Kategori

Çankaya, Ankara

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Hakkında

2014 yılından beri en özel davetiyeleri tasarlayan, Konsept Atölyesi’ne hoş geldiniz! Benim maceram 2005 yılında ‘Tekstil Tasarım’ bölümünden mezun olmamla başladı. Kişiye özel çalışmalar yapmayı hayal ederken kendimi sıkıcı fabrikalarda standart çalışmalar içerisinde buldum. Kendi düğün hazırlıklarım sırasında keşfettim ki çiftlere özel tasarımlarla hayallerini standardın dışında bir davetiyeye yansıtmak benzersiz bir heyecan… İşte tam da bu yüzden alanında uzman bir ekiple ve emin adımlarla atölye hazırlıklarına başladım. İlk deneme kendi davetiyelerim oldu ve sonrasında her seferinde en iyiyi hedefleyerek özel tasarımlar yaptık. 8 ila 10 çeşit modelle çıktığımız yolculukta, şimdi Türkiye’nin her yerinden çiftlerimizin en özel gününü taçlandırıyoruz.

Düğün hediyelerinizle bir örnek davetiyelerinizin zarafeti detaylarında gizli… Avantajlı fiyatlarımız ise yüzünüzü güldürecek bir diğer konu! 50 adedin üzerinde siparişleriniz için Konsept Atölyesi Ankara’da hizmet veriyoruz. Masa kartı ve menü basımı da yaparak sofralarınızı da güzelleştiriyoruz. Ancak bizim için en önemli konu davetiye. Bunun için pek çok hazırlığımız var. Dilerseniz hemen bunlardan söz edelim: İlk vermeniz gereken karar davetiyenizin konsepti. Buna uygun davetiye kağıdı, zarf, aksesuarlar ve objeler tercih ediyoruz. Renk renk çiçekler, jüt ip, mühür, organze kurdele, deniz yıldızı, pullar ve boncukları belirliyor, tüm malzemeleri en kaliteli ürünler arasından seçiyoruz.

Peki, ya davetiye metni? Standart metinlerimiz var elbette. Ancak dediğimiz gibi detaylar şıklığın en büyük habercisi. Aşkınıza özel bir içerik tercih etmek ise en özel detay olacak. Belirlediğiniz notlar ve özel baskılar ayarlandığında sade veya gösterişli çalışmalarla basım başlıyor. Son aşama ise tam zamanında teslimat! Bu yüzden de aklınızda en küçük bir soru işareti kalmasın, her şey tam planlandığı zamanda elinizde olacak.

Siz de Konsept Atölyesi iletişim bilgilerini kullanarak Ankara düğün davetiye fiyatlarımızı öğrenebilir ve sunduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • Adres: 2132/2 Sokak Ciritoğlu Bartu Sitesi Bayraklı - İzmir


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Konsept Atölyesi firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!