Gizemli Kaligrafi

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

Kaligrafik Davetiye

Özellikler

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Önerilen Firmalar

Boutique.D'lara
105 4 51

Yenimahalle

Boutique.D'lara

2-3 TL
Şehir Dışı Gönderim
Peri Davetiye
44 6

Altındağ

Peri Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Mert Davetiye
528 2 10

Çankaya

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Mutlu birlikteliğinizin ilk adımını atacağınız düğününüz için farklı konseptte bir davetiye isterseniz sizi Gizemli Kaligrafi ailesi ile tanıştıralım!

Davetiye üzerine isimlerinizi ve yazılmasını istediğiniz cümleleri özenli bir şekilde kaligrafi sanatı ile yazmaktayız. Gizemli Kaligrafi ekibi olarak davetiye basmıyoruz, hazırlanmış davetiye içeriklerinin misafirlerinize dağıtırken gözüken dış kapaktaki yere isimleri yazıyoruz. Sıradan davetiyelerden sıkıldıysanız sizin için akılda kalıcı seçeneklerimizle Ankara’da hizmet veriyoruz. Böylelikle hem farklı hem de nostaljik bir görünüm sağladığımız davetiyeler ile ilgi çekici bir görünüm sağlayabiliyorsunuz.

Düğün öncesi sizinle görüşmeler sağlayarak tanışıyoruz. Size daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları göstererek aklınızda örnek bir fikir oluşturuyoruz. Hazırlanmış davetiyelerinizi bize getiriyorsunuz biz de titiz çalışmalarla davetlilerinizin isimlerini tek tek yazıyoruz. Misafirleriniz böylelikle tükenmez kalemle yazılmış isimlerinden ziyade kendi adlarıyla kişiselleştirmiş ve aynı zamanda özenle yazılmış bir tasarımla karşılaşıyorlar. Eğer dilerlerse isimlerinin yazılı olduğu kaligrafi yazımının uygulandığı kısmı hatıra olarak yıllarca saklayabilirler. Böylelikle onlara da hoş bir sürpriz yapmış oluyorsunuz.

Düğününüzün her detayıyla en ince ayrıntılarına kadar özendiğinizi ve heyecanlandığınızı tahmin edebiliyoruz. Mutluluğunuza dair her şeye bu kadar titiz bir şekilde yaklaşmışken davetiyeleriniz için de aynı ilgiyi göstereceğinizi tahmin ediyoruz. Davetiyeler, düğün konuklarınızın evlerinde ömür boyunca saklanacak değerde bir üründür. Bunu baştan savma bir şekilde umursamadan misafirlerinize dağıtmak yerine üzerine düşünülmüş, emek harcanmış ve görünce hayranlık uyandıracak içerikleri tercih edeceğinizi düşünüyoruz.

Uzun yıllardır yapmış olduğumuz kaligrafi sanatıyla sizin için de güzel çalışmalar yapmak için sabırsızlanıyoruz. Gizemli Kaligrafi ’nin çalışmaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerinin neler olduğunu öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

hercai

  • Adres: Ankara/Yenimahalle

Gizemli Kaligrafi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!