Gizemli Kaligrafi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Gizemli Kaligrafi Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1-2 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  50

Gizemli Kaligrafi Özellikler

 • Özellikler

  Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Gizemli Kaligrafi Hakkında

Mutlu birlikteliğinizin ilk adımını atacağınız düğününüz için farklı konseptte bir davetiye isterseniz sizi Gizemli Kaligrafi ailesi ile tanıştıralım!

Davetiye üzerine isimlerinizi ve yazılmasını istediğiniz cümleleri özenli bir şekilde kaligrafi sanatı ile yazmaktayız. Gizemli Kaligrafi ekibi olarak davetiye basmıyoruz, hazırlanmış davetiye içeriklerinin misafirlerinize dağıtırken gözüken dış kapaktaki yere isimleri yazıyoruz. Sıradan davetiyelerden sıkıldıysanız sizin için akılda kalıcı seçeneklerimizle Ankara’da hizmet veriyoruz. Böylelikle hem farklı hem de nostaljik bir görünüm sağladığımız davetiyeler ile ilgi çekici bir görünüm sağlayabiliyorsunuz.

Düğün öncesi sizinle görüşmeler sağlayarak tanışıyoruz. Size daha önce yapmış olduğumuz çalışmaları göstererek aklınızda örnek bir fikir oluşturuyoruz. Hazırlanmış davetiyelerinizi bize getiriyorsunuz biz de titiz çalışmalarla davetlilerinizin isimlerini tek tek yazıyoruz. Misafirleriniz böylelikle tükenmez kalemle yazılmış isimlerinden ziyade kendi adlarıyla kişiselleştirmiş ve aynı zamanda özenle yazılmış bir tasarımla karşılaşıyorlar. Eğer dilerlerse isimlerinin yazılı olduğu kaligrafi yazımının uygulandığı kısmı hatıra olarak yıllarca saklayabilirler. Böylelikle onlara da hoş bir sürpriz yapmış oluyorsunuz.

Düğününüzün her detayıyla en ince ayrıntılarına kadar özendiğinizi ve heyecanlandığınızı tahmin edebiliyoruz. Mutluluğunuza dair her şeye bu kadar titiz bir şekilde yaklaşmışken davetiyeleriniz için de aynı ilgiyi göstereceğinizi tahmin ediyoruz. Davetiyeler, düğün konuklarınızın evlerinde ömür boyunca saklanacak değerde bir üründür. Bunu baştan savma bir şekilde umursamadan misafirlerinize dağıtmak yerine üzerine düşünülmüş, emek harcanmış ve görünce hayranlık uyandıracak içerikleri tercih edeceğinizi düşünüyoruz.

Uzun yıllardır yapmış olduğumuz kaligrafi sanatıyla sizin için de güzel çalışmalar yapmak için sabırsızlanıyoruz. Gizemli Kaligrafi ’nin çalışmaları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerinin neler olduğunu öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.