Gigno*

Gigno
Evlenirken her şey size özeldir, sizi anlatır. Peki ya davetiyeniz?

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan bu günde, davetlilere kendi hikayenizi anlatarak o günden bir hatıra bırakmak istemez misiniz? Sizin için özel olarak tasarlanmış bir davetiye!

Banu Önal'ın kişiye özel davetiye tasarımı konseptini 2003 yılında markalaştıran Gigno, aynı zamanda bu alanda uzmanlaşmış tek firmadır. Gelin ve damadın tanışma ve evliliğe giden süreçteki hikayeleri, davetiyeye yansıtılır ve bu davetiye başka hiç kimse için kullanılmaz. Çünkü her hikaye özeldir.

Eğer, ben çok uzaktayım, buradan hikayemi anlatamam; ama yine de sıradışı bir davetiyem olsun istiyorsanız; o zaman her yıl yenilenen kataloğumuzdan bir davetiye seçebilirsiniz.

Gigno, sıradışı aşk hikayeleri anlatıyor...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (5)

+ Yorum Yaz
A&Ö Aysun & Özgür Düğün Tarihi: 19/07/2014

Düğün-dernek demek dört başı mamur klişe demek. Düğün davetiyemizde de klişe görmeye dayanamayacaktık. Davetiyemiz neşelendirsin, düğüne değil de bize çağırsın istedik. GIGNO "kişiye özel"in ne demek olduğunu çok iyi biliyor: Bizim sevdiklerimizi, bizim öykümüzü, bizi konuştuk, sonra Sevgili Banu bize muhteşem bir taslak hazırladı. Neşeli davetiyemiz Pippi Uzunçorap'ı Süpermen'le güzelce evlendirdi.

I&M Işıl & Mustafa Düğün Tarihi: 28/09/2013

Davetiye sürecimiz uzun yıllar hatıra kalmasını istediğimiz bir davetiye arayışımızla başladı. Bütün davetiyeleri birbirine benzer bulduğumuz için zor bir süreç olacağını düşünüyorduk ancak Gigno ile karşılaştığımızda diğerlerinden ne kadar farklı olduğunu ve kişiye özel izler taşıdığını fark ettik. Görüşmemizde size kendimizden ve hikayemizden, bizim için önemli olan anlardan bahsettik ve bunları yaparken nasıl bir davetiye ortaya çıkacağı hakkında en ufak bir fikrimiz yoktu. Sizden gelen tasarım, tanışma sürecimizden evlilik teklifine kadar bir çok anıyı barındırıyordu. Hikayemiz ancak bu kadar güzel anlatılabilir ve bu kadar bize özel olabilirdi. Bugün hala baktığımızda bizi tekrar o günlere götüren rengarenk ve anı dolu bir davetiyeye sahip olmak düğünümüz ile ilgili en güzel hatıralardan biri. Bunun için size tekrar teşekkür ederiz.

Z&B Zeynep & Burak Düğün Tarihi: 07/09/2013

Bence düğün sürecinin en zor anlarından biri davetiye seçimi. Modern olması, bizi yansıtması ve bütçeyi sarsmaması gerekiyordu :) Internette araştırırken Gigno ile karşılaştım, tasarımlarını görür görmez yüzüm güldü, içim ısındı. Hemen telefona sarıldım çünkü davetiye için zamanım kalmamıştı ve ben İstanbul’da Gigno ise Ankara’daydı. Kağıdın gramajını görebilmem için önce bana bir kağıt örneği gönderdiler, böylece içime sinerek onayladım siparişimi. Hızla üretip gönderdiler :)

T&S Tuğçe & Sinan Düğün Tarihi: 21/04/2012

Önceki yapılan davetiye örneklerini gördük. Öykülü davetiye fikri çok özgün ve güzel bir fikirdi bizim için. Biz de evliliğe doğru giden öykümüzü böyle bir tasarımla yansıtmak istedik. Hızlı ve keyifli bir süreçti. Sanki beraber bir çizgi roman hazırlıyormuşuz gibi hissettirdi. "Farklı olsun" diyorsanız Gigno'ya bakacaksınız.

Z&Ü Zeynep & Ümit Düğün Tarihi: 15/09/2007

Her ilişkinin bir hikayesi vardır ve bu hikaye herkes için özeldir. Bizim hikayemiz de elbette öyleydi. 2007 yılı davetiyelerine baktığımızda işte bu bizim davetiyemiz diyebileceğimiz bir davetiyeyi ne yazık ki bulamamıştık. Ta ki Gigno'yu keşfedene kadar! Siz hikayenizi anlatıyorsunuz, Gigno ise hikayenizi davetiyeye dönüştürüyor. Bu bizim o güne kadar karşılaştığımız en yaratıcı fikirdi. Heyecanla davetiyelerimizin basılmasını bekledik ve sonuç olarak hiç eskimeyen, her baktığımızda hikayemizin nasıl başladığını anlatan bir davetiyeye sahip olmuştuk. Gigno'ya sonsuz teşekkürler :)

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Gigno ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gigno hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap