Forinvite

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım

Önerilen Firmalar

Mert Davetiye
528 2 10

Çankaya

Mert Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Peri Davetiye
44 6

Altındağ

Peri Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Sim Davetiye
25

Çankaya

Sim Davetiye

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Sevdiklerinize mutlu gün haberlerinizi verdiğiniz davetiyelerinizi Ankara düğün davetiyeleri yapan firmaları arasında yer aldığımız Forinvite aracılığıyla yapabilirsiniz. Özgün tasarımlarımız, farklı çalışma stilimizle hem sizin için hem de konuklarınız için unutulmaz bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her şeyin dijitale dönüştüğü çağımıza ayak uyduran yenilikçi bakış açımızı davetiye tasarımlarımıza da yansıtıyoruz. Gerek teknolojinin gerekse de sosyal medyanın hayatımızda kapladığı kocaman alanların farkında olduğumuz markamızla davetiye sektörüne de farklı bir soluk getiriyoruz.

Kağıt baskı yapmıyoruz. Böylelikle dünyamız için çok önemli olan ağaçları ve doğayı koruyoruz. Dijitalde hazırladığımız davetiyeleri tek tuşla sevdiklerinize göndermenin kolaylığını yaşamanızı istiyoruz. Tek tek herkesin kapısına gitmek ya da ellerine ulaşıp ulaşmadığı konusunda soru işaretleri yaşamanıza gerek kalmıyor. Bilgisayar ortamında hazırlandığı için davetiyeler kısa sürede çalışmalar tamamlanıyor. Siz de hazırlık bittiği an sevdiklerinize gönderebiliyorsunuz. Böylelikle zamandan tasarruf elde etmiş oluyorsunuz.

Dünyanın neresinde olursa olsun sevdikleriniz, dakikalar içerisinde davetiyelerinizi alıyorlar. Üstelik konuklarınızın davetinize katılım gösterip göstermeyeceğini de takip edebiliyor, birinci ağızdan onlardan duyabiliyorsunuz. Her çift için özel tasarım yapıyoruz. Kişiye özel şekilde çalışıyor ve kullanılacak renklerden yazı şekillerine kadar tüm detayları incelikle hazırlıyoruz. İster işlemeler isterseniz de kendi fotoğraflarınızla başkalarında rastlamadığınız bir davetiyeye sahip olabilirsiniz. Limitsiz gönderim sağladığımız davetiyelerimizin fiyatları da oldukça uygun.

Siz de Ankara düğün davetiyesi fiyatları hakkında araştırma yapan bir çiftseniz, bütçenizi de bir o kadar önemsiyorsanız sağladığımız hizmet içeriklerimiz ve fiyat tekliflerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Peki Forinvite’ye nasıl ulaşacaksınız? Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak, telefon numarasını arayarak ya da mail adresine posta atarak bizimle rahatlıkla irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Berkay Değer

isra-ates

  • Adres: Ankara

Forinvite Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!