Düğün Hazırlıkları Saçınızı Yıpratmasın!

Unutmayın ki saç bakımı uzun soluklu bir uğraştır. Saçınızın her daim güzel ve bakımlı görünmesi için onu nasıl korumanız gerektiğini fısıldayacağız kulağınıza...

Saçlarda Sürdürülebilir Güzellik...

Düğün hazırlıkları tatlı bir telaştır. Ancak tatlı da olsa bu telaşın ne sizi ne saçlarınızı yıpratmasına izin vermeyin. Aynı anda hem provalara, hem bakıma, hem kilo vermeye , hem alışverişe hem de romantizme vakit ayırmanız gereken bu günlerde, dert edeceğiniz son şey saçlarınız olmalı. Tüm bu koşturmacanın ortasında saçlarınız her zaman bakımlı, şık ve havalı olsun, ama şekillendirmeye çalışırken de hasar görmesin istiyorsunuz değil mi? Bosch sizi anlıyor, ve çevre için olduğu kadar saçlarınız için de sürdürülebilir bir çözümle karşınıza çıkıyor. İşte Bosch Sensor Protection!

dugun hazirliklari sacinizi yipratmasin1 - bosch1

Kim Korkar Yazın Neminden?

Yaz aylarının nemli ve sıkınıtlı sıcağına rağmen ipek gibi yumuşak ve ışıltılı saçlara sahip olmak için her gün kuaföre koşmayın. Her gün föne ne saç dayanır ne cüzdan. Bunun yerine Sensor Protection ProSalon saç düzleştiricinin saçı nazikçe koruyan teknolojisinden faydalanın. Bu ürün, saç üzerine uygulanan basıncı izler ve sürtünmeyi azaltır. Daha basit ifade etmek gerekirse, saçınızı düzleştirirken aynı zamanda korur. Hayal gibi değil mi?

dugun hazirliklari sacinizi yipratmasin2 - bosch4

Adamına Göre Davranıyor!

Üstelik dahası var. Sensor Protection ProSalon, saçınızdaki basınç oranını saptayıp sizin için doğru sıcaklığı LCD ekran üzerinden size göstermekle kalmıyor, aynı zamanda bu dereceyi otomatik olarak kaydedip sizin için saklıyor. Bir sonraki kullanışınızda size özel sıcaklığı otomatik olarak seçiyor. İşte bu özellikler, kişiye özel salon bakımını aratmıyor, geriye sadece “içecek bir şey alır mıydınız?” sorusu eksik kalıyor.

dugun hazirliklari sacinizi yipratmasin3 - bosch5

Övünmek Gibi Olmasın Ama...

Esnek monte edilmiş, son derece pürüzsüz ve dayanıklı materyalden üretilmiş anodize ısıtma plakaları ile ısı, saçın her teline eşit olarak dağıtılıyor. Plakaların yuvarlatılmış kenarı da saçta daha yumuşak kıvrımlar oluşturmak için kullanılabiliyor. Artı, SensorProtection ProSalon’da, uzun bekleme süresi söz konusu değil. Hemen işleme hazır hale geliyor. Üç metrelik uzun kablosu, priz ve ayna arasındaki uzun mesafede köprü görevi görüyor. Hareket özelliğine sahip döner başlığı ile elinize ayağınıza dolanmadan arzu ettiğiniz farklı saç stillerini çok pratik bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. Bu şu demek oluyor; övünmek gibi olmasın ama bu alet benzerlerinin yanında hem çok fiyakalı hem çok kullanışlı kalıyor.

dugun hazirliklari sacinizi yipratmasin4 - bosch7

Kaptığın Gibi Götür!

Evet, insan bazen kolunu kaldırmaya üşenip kuaföre gitmek istiyor. O zaman saç SensorProtection ProSalon’unuzu dolabın kuytu bir köşesinde tıkıp kuaförünüzün kaslı kollarına koşsanız da, balayında eşinizle çıktığınız o romantik akşam yemeğinde iltifatları kabul ederken içinizden en çok SensorProtection ProSalon’u yanınıza aldığınıza sevineceksiniz.

dugun hazirliklari sacinizi yipratmasin5 - bosch

SensorProtection ProSalon ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Bu makale Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

BK Birsu Köksal

Bu ürünü kulalnıyorum ve gerçekten önceki saç düzleştiricimden sonra saçlarım yeni yeni kendine geliyor. Artık düzleştirici yapmaktan korkmuyorum.