Tuzu Bol Olsun: En Şık Damat Kahve Fincanı Modelleri

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:46 dakika

23.01.2021

İsteme merasiminin olmazsa olmazı nedir? Evet, tuzlu kahve ritüeli! Davetlilerin heyecanla beklediği bu an için şık bir sunum hazırlamak istiyorsan bu yazımızdaki ürünlere hemen göz atmalısın! İşte en şık damat kahve fincanları ve sunum setleri!

tuzlu kahve

1- Taşlı Damat Fincanı

İsteme merasiminin ilgi odağı söz kahve fincanının gösterişli bir model olmasını istersen kristal süslenmiş bu modeli düşünebilirsin. Fincanla uyumlu tasarıma sahip kahve yanı su bardağı ve lokumluktan oluşan bu söz fincan takımıyla da şık bir sunum yapabilirsin.

taşlı damat fincanı

İsteme merasimine dair tüm detaylar şu yazıda: Kız İsteme Seremonisi

2- Damat Fincanı Gold

Aradığın söz tepsisi ve damat fincanı hem sade hem de gösterişli bir model olsun istiyorsan siyah aynalı tepsiyle tamamlanmış bu gold damat fincanı setini tercih edebilirsin. Tepsi üzerinde yer alan kalpli isimliğin kişiselleştirilebildiğini de belirtelim.

gold damat fincanı

Buketini evde de hazırlayabilirsin. Nasıl mı? Şu yazımıza göz atabilirsin: Gelin Buketin Bedavaya Gelsin: Evde Gelin Çiçeği Yapımı

3- Tekli İsteme Kahve Fincanı

İsteme fincan takımını kendin oluşturacaksan tekli fincanları inceleyebilirsin. Eğer göz alıcı bir model arıyorsan gold tonlardaki isteme kahve fincanları arasından seçim yapabilirsin. Bu model ilgini çekebilir:

tekli damat fincanı

4- Yazılı Damat Kahvesi Fincanı

Organizasyona biraz neşe katmak istersen tercih edebileceğin damat fincanı yazılı modellerden olabilir. Beyaz renk üzerine sevimli çift illüstrasyonlarıyla süslenen bu modelde damat kahvesi yazısı olarak “Kıyamam Bilirsin Ama Adettendir İçmelisin” mesajı kullanılmış.

yazılı damat fincanı

Nişan saçı modeline karar verdin mi? Şu galerimiz sana ilham verebilir: Nişan Saçı Modelleri

5- Sade Damat Fincan Seti

Minimal tasarıma sahip şık damat kahve takımı ürünleri arasında gümüş renkteki setlerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Sen de seçimini sade bir modelden yana yapmak istersen kare, aynalı tepsili, gümüş ve beyaz renkteki bu seti düşünebilirsin.

yazılı damat fincanı

Peki nişan tepsisi seçimini yaptın mı? Şu yazımız sana yardımcı olabilir: Gümüş, Aynalı, Modern: Nişan Tepsisi Seçiminizi Yaptınız mı?

6- Porselen Kız İsteme Fincanı

Yazılı ve illüstrasyonlu bu porselen damat kahvesi fincan seti, merasim sırasında yüzlerde gülümseme yaratacak! Fincan altığında yer alan “Kahve bitecek Damat bey!” mesajı ile müstakbel eşinin en zor anını biraz olsun keyifli bir hale getirebilirsin.

porselen damat fincanı

Nişan organizasyonunu planlamadan önce şu yazımıza da göz atmanda fayda var: Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

7- Bakır Damat Fincanı Takımı

Bakır damat kahve fincanı seti, isteme merasiminde damada yapılacak sunum için çok şık bir alternatif. Zarif tasarımlı bu setin fincanı ve lokumluğu porselen, kahve yanı bardağı ise cam malzemeden yapılmış.

bakır damat fincanı

Şu yazımızda daha fazla ipucu bulabilirsin: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

8- Osmanlı Damat Fincanı

Eğer Osmanlı motifli tasarımlardan hoşlanıyorsan nişanında da bu gösterişli ögelere yer verebilirsin. Aynalı metal gövdeli tepsi, metal kapaklı fincan ve tabağı, kapaklı metal lokumluk ile kulplu cam bardaktan oluşan bu damat kahvesi takımı, senin için hem kullanışlı hem de göz alıcı bir seçenek olabilir.

bakır damat fincanı

9- Aynalı Damat Kahve Seti

Modern ve klasiğin uyumunu bir arada bulabileceğin bir damat kahve fincan takımı tercih etmek istersen sana göre bir model de bulduk. Metal saplı, aynalı, şık tepsi üzerinde klasik tarzda fincan, lokumluk ve su bardağıyla sunulan bu damat fincan takımı, aradığın model olabilir.

aynalı damat fincanı

10- Jardinyer Tepsili Damat Fincanı

Söz nişan organizasyonunun vazgeçilmezi jardinyerler damat fincan tepsisi olarak da kullanılıyor. Özellikle nişan masanda bu ürünlerden kullanacaksan, dekorasyonu tamamlamak için kahve setini de jardinyer tepsili modeller arasından seçebilirsin. Bu zarif takıma ne dersin?

jardinyer tepsili damat fincanı

Söz nişan organizasyonunun en eğlenceli anına şıklık katabileceğin damat fincanı modellerini sıraladık. Dekorasyon, hediyelik, ikramlıklar gibi detaylar konusunda da yardıma ihtiyacın varsa profesyonel bir destek alabilir, şehrindeki organizasyon firmalarıyla çalışabilirsin. Firmaları hemen incele, ilgini çekenlerle iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

0 yorum