Tuzu Bol Olsun: En Şık Damat Kahve Fincanı Modelleri

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:36 dakika

23.01.2021

İsteme merasiminin olmazsa olmazı nedir? Evet, tuzlu kahve ritüeli! Davetlilerin heyecanla beklediği bu an için şık bir sunum hazırlamak istiyorsan bu yazımızdaki ürünlere hemen göz atmalısın! İşte en şık damat kahve fincanları ve sunum setleri!

tuzlu kahve

1- Taşlı Damat Fincanı

İsteme merasiminin ilgi odağı söz kahve fincanının gösterişli bir model olmasını istersen kristal süslenmiş bu modeli düşünebilirsin. Fincanla uyumlu tasarıma sahip kahve yanı lokumluktan oluşan bu söz fincan takımıyla da şık bir sunum yapabilirsin.

damat kahve fincanı

İsteme merasimine dair tüm detaylar şu yazıda: Kız İsteme Seremonisi

2- Damat Fincanı Gold

Aradığın söz tepsisi ve damat fincanı gösterişli bir model olsun istiyorsan aynı renk tepsiyle tamamlanmış bu gold damat fincanı setini tercih edebilirsin. Tepsinin şık tasarımıyla servisi kolaylaştırdığını da belirtelim.

damat kahve fincanı

Buketini evde de hazırlayabilirsin. Nasıl mı? Şu yazımıza göz atabilirsin: Gelin Buketin Bedavaya Gelsin: Evde Gelin Çiçeği Yapımı

3- Tekli İsteme Kahve Fincanı

İsteme fincan takımını kendin oluşturacaksan tekli fincanları inceleyebilirsin. Eğer göz alıcı bir model arıyorsan gold tonlardaki isteme kahve fincanları arasından seçim yapabilirsin. Bu model ilgini çekebilir:

damat kahve fincanı

4- Yazılı Damat Kahvesi Fincanı

Organizasyona biraz neşe katmak istersen tercih edebileceğin damat fincanı yazılı modellerden olabilir. Beyaz renk üzerine damadın ismi yazılan bu modelde "tuzlu" seçeneği kırmızı bir kalple işaretlenmiş.

damat kahve fincanı

Nişan saçı modeline karar verdin mi? Şu galerimiz sana ilham verebilir: Nişan Saçı Modelleri

5- Sade Damat Fincan Seti

Minimal tasarıma sahip şık damat kahve takımı ürünleri arasında altın ve gümüş renkteki setlerin öne çıktığını söyleyebiliriz. Sen de seçimini sade bir modelden yana yapmak istersen minimal tasarlanmış ve altın renkteki bu seti düşünebilirsin.

damat kahve fincanı

Peki nişan tepsisi seçimini yaptın mı? Şu yazımız sana yardımcı olabilir: Gümüş, Aynalı, Modern: Nişan Tepsisi Seçiminizi Yaptınız mı?

6- Porselen Kız İsteme Fincanı

İllüstrasyonlu bu porselen damat kahvesi fincan seti, merasim sırasında büyük bir beğeni toplayacak! Fincanın üzerindeki nazar boncuğu sayesinde merasim fotoğraflarını paylaşırken için rahat olacak.

damat kahve fincanı

Nişan organizasyonunu planlamadan önce şu yazımıza da göz atmanda fayda var: Nişan Organizasyonu Nasıl Yapılır? Ne Kadara Mal Olur?

7- Bakır Damat Fincanı Takımı

Bakır damat kahve fincanı seti, isteme merasiminde damada yapılacak sunum için çok şık bir alternatif. Zarif tasarımlı bu setin fincanı porselen, lokumluğu ise bakır malzemeden yapılmış.

damat kahve fincanı

Şu yazımızda daha fazla ipucu bulabilirsin: Birbirinden Şık Söz ve Nişan Masası Süsleme Fikirleri

8- Osmanlı Damat Fincanı

Eğer Osmanlı motifli tasarımlardan hoşlanıyorsan nişanında da bu gösterişli ögelere yer verebilirsin. Osmanlı motifleriyle süslenmiş tepsi, bakır kapaklı fincan ve tabağı ile kapaklı lokumluktan oluşan bu damat kahvesi takımı, senin için hem kullanışlı hem de göz alıcı bir seçenek olabilir.

damat kahve fincanı

9- Aynalı Damat Kahve Seti

Modern ve klasiğin uyumunu bir arada bulabileceğin bir damat kahve fincan takımı tercih etmek istersen sana göre bir model de bulduk. Yanları taşlı, aynalı, şık tepsi üzerinde renkli bir fincan ve lokumlukla sunulan bu damat fincan takımı, aradığın model olabilir.

damat kahve fincanı

10- Jardinyer Tepsili Damat Fincanı

Söz nişan organizasyonunun vazgeçilmezi jardinyerler damat fincan tepsisi olarak da kullanılıyor. Özellikle nişan masanda bu ürünlerden kullanacaksan, dekorasyonu tamamlamak için kahve setini de jardinyer tepsili modelleri arasından seçebilirsin. Bu güçlü takımda fincanda da jardinyer detaylar kullanılmış.

damat kahve fincanı

Söz nişan organizasyonunun en eğlenceli anına şıklık katabileceğin damat fincanı modellerini sıraladık. Dekorasyon, hediyelik, ikramlıklar gibi detaylar konusunda da yardıma ihtiyacın varsa profesyonel bir destek alabilir, şehrindeki organizasyon firmalarıyla çalışabilirsin. Firmaları hemen incele, ilgini çekenlerle iletişime geçip, fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

Yorum yap