Yeni Yılınız Çok Güzel Geçecek, Neden mi?

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

1:43 dakika

19.11.2020

Bir süredir internette dolaşıp duran, meslek guruplarının yaratıcılığıyla süslenmiş yılbaşı ağaçları resimlerini hepiniz görmüşünüzdür. Biz de; neden bu sene çam ağacımızı bembeyaz, ışıl ışıl bir gelin yapmayalım ki diye düşündük. Bu keyifli fikre, bir de Banu Güven'in parmaklarıyla tatlı dili deyince, bakın ortaya ne çıktı.

Doğan Kitap'ın Facebook sayfasında yayınladığı kitaplardan oluşma yılbaşı ağacını gördüğümüzde bu tatlı fikre aşık olduk ve haydi biz de kendi yılbaşı ağacımızı yapalım diye düşündük.

Fikri ortaya attıktan sonra ilk düşündüğümüz; bu ağacın 2013 gelinlerinin şansını simgeleyeceği ve ağacın süslenmesinde gerçekten özel bir şeyler yapmamız gerektiğiydi. Bir kaç isim geldi aklımıza ve klavye tıkırdatmaya başladık. Kimin koleksiyonunda neler var, kim gelinlikleri kalıplara hiç aldırmadan özgürce tasarlıyor diye...

yeni yılınız çok güzel geçecek, neden mi?

Sonra benim aklıma birden, Akay'ı ziyarete gittiğimde henüz daha internette yayınlanmamış olan ama tek tek elleyip, işlerini tüllerini inceleyip, bir de utanmadan askısından boynuma tutup, ''Olur mu bu bana?'' diye sorduğum, Banu Güven'in yeni koleksiyonu geldi. Rüya tonlarında gelinlikler, Düğün.com çiftleri gibi genç, eğlenmeyi seven, başarılı bir modacı ve yılların ismi Akay... Daha fazla düşünmeye gerek yok diyip telefona sarıldım.

yeni yılınız çok güzel geçecek, neden mi?

Banu Hanım, öylesine neşeli bir enerjiye sahip ki, üç beş telefon görüşmesinden sonra ''Hanım''ı sadece resmi yazışmalarımızın başında kullanır olduk. İnsan; ''Banu Hanım, 180'lik ağaç bulamıyoruz ağacımız 150 olacak, haliyle gelinimiz de biraz küçük olacak, ne önerirsiniz? Diye sorduğunuz soruya ''Topuklu ayakkabı.'' diye cevap veren birine 3 dakika kahkaha attıktan sonra geriye dönemiyor.

yeni yılınız çok güzel geçecek, neden mi?

Bu arada, Banu Güven'in henüz internette yayınlanmamış gelinlik koleksiyonundan bahsetmiştim ya, aman kimse duymasın ama birkaç modeli, herkesten önce ilk siz görün diye aşırdım. Bu gelinlik modellerini görünce eminim ki, siz de bizim kadar büyük bir heyecanla koleksiyonun tamamını görmek isteyeceksiniz.

yeni yılınız çok güzel geçecek, neden mi?

Banu, fikrimizi o kadar içtenlikle sahiplenip kucakladı ki; bu uğurda Eminönü'lerde yılbaşı süsü bakmaktan, kırılan ağacın yerine inatla yenisini almaktan, yılbaşı öncesi Cuma gecesi gece yarısına kadar ofisimizi tatlı sohbetiyle ısıtmaktan, hatta Galata arnavutlarında topuk kırmaktan bile gocunmadı. Ha bir de unutmadan, Büşra var. Banu'nun asistanı. Henüz moda tasarımı okuyor ama sohbeti biraz uzun tutarsanız, ilerde kendi isminin altında, zehir gibi öğrencileri toplayıp onlara işinin inceliklerini öğrettiğini görebilirsiniz.

yeni yılınız çok güzel geçecek, neden mi?

Başından beri fikrimizi çok sevip inanan ve modaya da özel ilgisi olan satış ekibimizin lideri Sıla da tüm gece desteğini bizden eksik etmedi ve bu keyifli ekiple, insanlık için küçük ama bizim için çok eğlenceli bir ilk yarattık.

Çam ağacımızın 2013 gelinlerine tüm yıl boyunca uğur getirmesi dileğiyle...

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

Bahadır&Gülçin

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Çok şıkmış gelinlikler...