Düğünlerin Yepyeni Eğlencesi Photo Toy!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

0:49 dakika

29.06.2020

Sizi düğünlerin yeni eğlencesiyle tanıştırmak istiyorum: Karşınızda Photo Toy ! Photo Toy, düğünleri tüm davetliler için benzersiz bir sosyal medya eğlencesine dönüştürmeye gönüllü bir cihaz.

Düğünlerin yeni eğlencesi Photo Toy , gelin ve damadın pabucunu dama atıp gece boyunca tüm ilgileri üzerine toplamak yolunda emin adımlarla ilerliyor. Neredeyse yetişkinlerin düğün oyuncağı halini almaya başladığını söylesem inanın abartmış olmam.

Memleket insanının fotoğraf çekmeye ve çektirmeye düşkünlüğü malum… Son zamanlarda gırla giden selfieler ve Instagram paylaşımları da cabası! Hal böyle olunca girişimci, yaratıcı bir ekip öyle bir cihaz yapmış ki teknoloji çağı insanının hayır demesi imkansız olmuş.

İyi de nasıl bir şey?

Photo Toy'la beraber, düğününüzü sosyal mecrada ölümsüzleştirebildiğiniz gibi, düğününüze özel belirlenecek hashtag ile o gece çektiğiniz Instagram fotoğraflarınızı anında bastırabiliyorsunuz. Photo Toy nedir derseniz, kısacası Instagram ile çekilen fotoğrafların bastırılabileceği kendi başına çalışan bir sistem derim.

Davetlilerin kişisel mobil cihazları veya tablet bilgisayarları ile çekip, etkinliğe özgü #hashtag ile Instagram'a yükledikleri fotoğraflar özel kiosk vasıtasıyla 8 saniye içerisinde yine düğününüze özgü dijital bir çerçeve eklenerek sizlere sunuluyor.

Visionteractive

Nasıl ulaşırız?

Bana kalırsa tüm çiftlerin ve davetlilerinin kalbini kısa sürede fethedecek, bu Photo Toy eğlencesi! Siz eğer daha fazla soru sormak ve Photo Toy düğününüze buyur etmek isterseniz aklınıza takılan tüm soruları Photo Toy ekibine sorabilirsiniz!

Bol kahkahalı fotoğraflar!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Diğer makaleleri de görüntüleyin

3 Yorum

Emine Can

Düğün Tarihi: 24.10.2014


İlk defa gördüm. Çok mantıklı ve düğüne renk katacak bir fikir.


NURTEN AKTAŞ

Düğün Tarihi: 24.10.2014


Çok Eğlenceli bir fikir


Aygen Köse

Düğün Tarihi: 07.04.2015


süpermiş bilmiyordum