Ankara'nın En Popüler Düğün Dans Kursları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:14 dakika

21.09.2023

Ankara’da düğün dansı eğitimi almak isteyen çiftleri böyle alalım! Tecrübeleri, geniş dans türlerinde eğitim seçenekleri ve fark yaratan hizmetleriyle şehrin en popüler düğün dans kurslarını listeledik! Bu yazıyı incelemeden dans kursunu seçme!

ankara düğün dansı kursu

Latino Dans Stüdyosu

Ankara düğün dansı kursu önerisi arayan çiftleri, şehirdeki en popüler firmalardan Latino Dans Stüdyosu ile tanıştıralım. Çankaya’da bulunan stüdyosunda çift ve grup dersleri veren firma 20 yıllık tecrübeye sahip.

Latino Dans Stüdyosu tarafından aralarında bachata, cha cha, harmandalı, merenge, oryantal ve latin danslarının da olduğu birçok türde eğitim veriliyor. Firmayla çalışmak isteyen çiftlerin düğün tarihinden 3-4 hafta önce iletişime geçmesi gerekiyor.

Latino Dans Stüdyosu

Müzik seçiminde yardımcı olacak şu yazımız da ilgini çekebilir: En İyi Düğün Dans Müzikleri

Ankara Düğün Dansı Merkezi

Ankara düğün dans kursu firmalarından Ankara Düğün Dansı Merkezi Bahçelievler’de bulunuyor. Çiftlere bachata, bolero, cha cha, flamenko, salsa, swing, tango, vals, zeybek gibi birçok kategoride eğitim veren firma çiftlere ve gruplara özel koregrafi de tasarlıyor.

Alanında tecrübeli bir ekiple faaliyet gösteren firma, düğün dansı seçiminde de çiftlere yardımcı oluyor. Öyle ki; gelinlik modeline, zemine göre, boy-kilo orantısı gibi kriterlere göre çifte uygun dans türü önerilerinde de bulunuyor. Düğün dansını henüz seçememiş çiftlere fikir vermesi için firmanın hazırladığı videoya da birlikte bakalım:

Firmayla hemen iletişime geçmek için Ankara Düğün Dansı Merkezi profiline tıkla!

Flex Düğün Dansı

Flex Düğün Dansı çifte özel düğün dansı eğitimi veriyor. Düğün tarihinden 1 hafta önce iletişime geçilmesi gereken firma, ortalama 5-6 derste hayalinizdeki dansı gerçekleştirebilmenizi sağlıyor.

Düğün günü zorlanmamanız için firmanın düğünden önce mekanda prova imkanı sunduğunu da belirtelim.

Flex Düğün Dansı

İlk dansa hazırlanırken şu yazımıza da göz atmanda fayda var: İlk Dans İçin Öneriler

Evrensel Sahne Sanat

Düğün dans kursu Ankara’nın birçok ilçesinde bulunabiliyor. Şehrin en popüler firmalarından Evrensel Sahne Sanat Kızılay’da faaliyet gösteriyor. 2008 yılından hizmet veren firma, çiftlerin tarzına uygun dans türünü seçmesinde de yardımcı oluyor. Çiftlere özel paket seçenekleri sunan firma mekanda prova imkanı da sağlıyor.

Evrensel Sahne Sanat'tan hizmet alan Damla ve Arda'nın düğün dansına göz atmak isteyenler için videoyu da şuraya bırakıyoruz:

Firmanın hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak istersen Evrensel Sahne Sanat profiline tıklaman yeterli!

Armoni Dans ve Müzik Akademisi

Düğününde akılda kalıcı ve unutulmaz bir dans gösterisi yapmak isteyen çiftlere Armoni Dans ve Müzik Akademisi’ni incelemelerini öneriyoruz. Çankaya’da bulunan firma, tango, vals, cha cha gibi çifte özel ilk dans eğitimlerin yanı sıra, çiftin arkadaşları ya da profesyonel dansçılarla yapılabilecek özel gösteriler de hazırlıyor.

Firmadan hizmet alan damat bey ve arkadaşlarının zeybek şovuna göz atmak istersen videoyu mutlaka izlemeni öneriyoruz:

Firmadan fiyat teklif almak için Armoni Dans ve Müzik Akademisi profiline tıkla!

Adım Sanat Merkezi

Birçok türde düğün dansı Ankara’daki kurslarda kısa sürede öğrenilebiliyor. Bu alandaki iddialı firmalardan biri de Adım Sanat Merkezi. Hem çifte özel hem de gruplar için özel koreografiler geliştiren firma, dört katlı binası ve üç büyük salonu ile geniş ve ferah bir alanda eğitim imkanı sunuyor.

Çankaya’da bulunan firma maksimum 8 derste çiftleri hayalindeki dansa hazırlıyor. Adım Sanat Merkesi ile yoğunluktan dolayı düğünden en az 1 ay önce iletişime geçmek gerektiğini de söyleyelim.

Şu videoyu inceleyerek firmanın düğün dansı eğitimleri hakkında fikir sahibi olabilirsin:

Firmadan fiyat teklifi almak için şuraya tıklayabilirsin: Adım Sanat Merkezi

Horos Sanat

Birçok düğün dansı kursu Ankara’da evlilik hazırlığı yapan çiftleri bekliyor. Bunlardan biri de Horos Sanat. Firma, alanında uzman, yetenekli eğitmenlerden oluşan kalabalık kadrosuyla dikkat çekiyor. Bachata, cha cha, rumba ve swing gibi hareketli danslara; vals ve tango gibi salon danslarından; harmandalı, merenge, zeybek, oryantal gibi folk danslarına kadar her türden dans eğitimini Horos Sanat’ta alabilmek mümkün.

Çifte özel hizmet veren firma, çiftin seçtiği şarkıyı ve becerilerini değerlendirerek bir koreografi oluşturuyor. Yaklaşık 3-4 derste mekan provasıyla birlikte verdiği eğitimi tamamlıyor.

Firmada eğitim alan çiftin eğlenceli dans videosuna da göz atmaya ne dersin?

Horos Sanat

Horos Sanat

Firmayı İncele

Horos Sanat profiline tıklayarak firmadan fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Ankara'daki en popüler düğün dansı kurslarını sıraladık. Ancak seçeneklerinin bu firmalarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehirdeki tüm dans kurslarını inceleyerek daha detaylı bir araştırma yapabilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçerek Ankara düğün dans kursları fiyatları ve hizmet bilgileriyle ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin!

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursları Firmaları

Dans Kursları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap