Mambo Dance Club

0232 335 51 41

E-posta Gönder

 • Gaziemir, İzmir.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

%33 i̇ndirim

Son gün 14/02/2023

Yeni Yıl Hediyeniz %33 İndirimle Dans Davet Olsun !

Çiftlere Özel 3 Dersten Oluşan Koreografi Eğitimi !

Mambo Dance Club Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  500-750 TL

Mambo Dance Club Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Mambo Dance Club Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Mambo Dance Club Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Merenge, Oryantal, Salsa, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Mambo Dance Club Hakkında

İlk dansınız için özel bir koreografi hazırlamak istiyorsanız sizi Mambo Dance Club’la tanıştıralım. İzmir düğün dans kursları arasında hizmete devam eden Mambo Dance Club Gaziemir’de yer alıyor. Firmanın öne çıkan yönleri arasında pek çok farklı dans türünde kurs hizmeti sunması bulunuyor. Müşterilerin kurstan mutlu bir şekilde ayrılmasını önemseyen Mambo Dance Club profesyonel ekibiyle çiftleri bekliyor.

Deneyim
Gelin ve damat adaylarının en özel günlerine ortak olan Mambo Dance Club çiftlerin kurstan en yüksek verimi almasını amaçlıyor. Her zaman iyi bir şekilde hatırlayacağınız bir dans kursu deneyimi için Mambo Dance Club’ı tercih edebilirsiniz. Düğün dansı kursunu alanında uzman bir ekipten almak için Mambo Dance Club’la düğünden en az 1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetler
İzmir düğün dansı kurslarından Mambo Dance Club bireysel dans kursları kapsamında çiftlere özel dersler veriyor. Romantik ilk dans koreografilerinden eğlenceli oyun havalarına kadar isteyebileceğiniz her türlü dans türü için Mambo Dance Club size yardımcı olabilir. Farklı yörelere ait oyun havalarıyla portföyünü genişleten Mambo Dance Club’tan ders alarak misafirlerinize unutamayacakları bir dans gösterisi sunabilirsiniz.

Firma tarafından sunulan kurslar arasında çeşitli Latin dansları bulunuyor. Mambo Dance Club’tan cha cha, bachata ve merenge kursları alabilirsiniz. Romantik bir ilk dans için vals, tango ve salsa kursları sizi bekliyor. Dünya danslarının yanında oryantal, harmandalı, zeybek, erik dalı, kafkas, İç Anadolu/Karadeniz/Trakya/Ege/Akdeniz/Doğu/Güneydoğu bölgesi oyunları için de ders alabilirsiniz.

Ek Hizmetler
Gaziemir’de kapılarını açan Mambo Dance Club sahip olduğu ek hizmet seçenekleriyle de çiftlere yardımcı oluyor. Dans gösterinizi en iyi şekilde prova edebilmeniz için düğününüzün olacağı mekanda prova yapılmasını talep edebilirsiniz. Mekanda prova hizmeti sayesinde dansı düğün mekanının zemin özelliklerine en uygun şekilde öğrenebilrisiniz. Yakınlarınızı büyüleyici bir dans koreografisiyle şaşırtmak için Mambo Dance Club’ın sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Mambo Dance Club İzmir Düğün Dans Kursu kaliteli hizmeti ve profesyonel eğitmenleriyle çiftlerin dikkatini çekiyor. Düğün dansınızı Mambo Dance Club yardımıyla hazırlamak için sayfada görebileceğiniz telefon numarasını arayabilir, detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Yan tarafta verilen ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak ekibimizin size ulaşmasını sağlayabilir, Mambo Dance Club hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

İletişim

Mambo Dance Club Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

T&H

Tülin & Hakan

Düğün Tarihi: 12.08.2022


Eğer gerçekten profesyonel ders almak isterseniz bu Dans okulunu kesinlikle tavsiye ederim ! Düğünümüz için ilk dans dersimizi ve Zeybek dersimizi burada aldık ve bundan ziyade devamlı burada dans dersi almayı planlıyorum. Bir yeri/şeyi gerçekten %100 kaliteli diye görmem/yorumlamam gerçekten çok... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.