İzmir Zeybek Dans Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Dans Eğitmeni

İzmir Zeybek Dans Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  500 TL'den az

İzmir Zeybek Dans Organizasyon Genel Özellikler

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel), Grup
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

İzmir Zeybek Dans Organizasyon Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

İzmir Zeybek Dans Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Çifte özel koreografi, Harmandalı, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

İzmir Zeybek Dans Organizasyon Hakkında

Ömür boyu gülümsemeyle hatırlayacağınız bir akşam…


Sevdikleriniz ve hayatınızın aşkı yanı başınızda. Keyifli saatler geçiriyor; şarkılar eşliğinde keyifle dans ediyorsunuz. Peki bu keyifli organizasyona biraz renk katmaya ne dersiniz? Belki de biraz şov katmak diyebiliriz. Düğünüme nasıl farklılık katabilirim diyorsanız; Zeybek Organizasyon İzmir olarak bu sorunuzu cevaplamak için buradayız!


Yıllardır dans eden, dansa gönül vermiş bir ekibiz. Bu noktada belirli bir seviyeye geldikten sonra Zeybek Organizasyonu kurduk ve yıllardır özel davetlerinize renk katıyoruz. Zaten oldukça keyifli olan bu organizasyona kendi şarkılarımızı ve adımlarımızı ekliyoruz. Misafirleriniz için de oldukça cezbedici olan bu gösteri için 2 farklı türde hizmet sunuyoruz.


Dilerseniz ekibimizle birlikte düğününüzde dans gösterisi yapabiliriz. Dilerseniz de sizi düğününüzde yapacağınız dans için hazırlayabiliriz. Yöresel danslar noktasında çiftlerimizin yanında oluyoruz. İzmir bölgesinde yer aldığımızdan olsa gerek özellikle zeybek gösterileri için sıklıkla tercih ediliyoruz.


Düğün dansı için belirli bir program üzerinden ilerliyoruz. Şayet çiftimizin dansı için hazırlık yapıyorsak; çiftimizle gerçekleştireceğimiz birkaç prova ile süreci yönetebiliyoruz. En basit adımlar ile başlıyor; düğününüz için koreografi oluşturuyoruz. Müziğimize uygun bir koreografi belirliyor aynı zamanda düğün günü de yanınızda olarak tekrar son hatırlatmalarda bulunuyoruz. Bir aksaklık olabileceğiniz noktada misafirlerinizin fark etmeyeceği hareketlerle yapacaklarınızı hatırlatıyoruz ve süreci profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.


Dans ekibimizin düğününüze özel bir gösteri hazırlamasını isterseniz; bunu da gerçekleştirebiliyoruz. Dilediğiniz yöre için öncesinden hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Düğün günü çiftimizi strese sokmadan zamanında geliyor; adeta düğünlerini renklendiriyoruz.


Siz de düğünüme profesyonel bir dans gösterisi ile renk katmak istiyorum diyorsanız; Zeybek Organizasyon olarak biz buradayız!


Neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak belki de İzmir düğün dansı dersi arayışınıza son vermek için ücretsiz fiyat teklifi al butonunun diğer ucunda heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.