Altango Dans Oluku

E-posta Gönder

Altango Dans Oluku

Ekiple Tanışın

Altango Dans Oluku Hakkında


Düğün bu ilk dans olmadan olmaz :). Davetler, yakın akrabalar ve arkadaşlar bu özel günde mutluluklarını paylaşmak için burada olacaklar. Düğün organizasyonunda her şey mükemmel olacak. Özellikle, düğün elbisen, makyaj ve dans ...
Konuklarınızı etkilemek için, sizin seçtiğiniz müziği, katılımcı portföyünü, cesaretini ve mekanı göz önünde bulundurarak, hazırlayacağımız koreografi ile konuklarınızı hayranlıkla seyredebilirsiniz. Müziğini henüz seçmedin mi? hayal gücüne klasik ve şık bir giriş ise - ya Tango Vals, seçkinci ve duygu yüklü gösterisi, Rumba hareketli misafirlerinizi etkiler ve şekil Samba farklıdır ... en arşivimizde şarkılardan oluşan binlerce en önemli sizin için seçmesine izin verin.
Horon, Zeybek, Harman Dalı ... Eşleştirilmiş danslardan ayrı olarak programınızı tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz.
Düğün dansının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu günü daha da özel yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz.
Seçkin düğün dansı programımız sayesinde, seçtiğiniz çeşitli danslarda sizin için gerekli olan özgüveninizi ve becerilerinizi arttırıyoruz.
Büyüleyici anlar söz konusu olduğunda, düğün davetlerinizi zarafet ve üslupla etkileyeceksiniz. Bunun için de Altango Dans Okulu sizleri bekliyor olacak.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.