Altango Dans Oluku

E-posta Gönder

Altango Dans Oluku

Dans Kursları

Kategori

İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Önerilen Firmalar

İzmir

Clavedanceacademy

Fundamental Dans
15 15 13

Konak

Fundamental Dans

400 TL'den az
Dancehall
15

Karşıyaka

Dancehall

Hakkında


Düğün bu ilk dans olmadan olmaz :). Davetler, yakın akrabalar ve arkadaşlar bu özel günde mutluluklarını paylaşmak için burada olacaklar. Düğün organizasyonunda her şey mükemmel olacak. Özellikle, düğün elbisen, makyaj ve dans ...
Konuklarınızı etkilemek için, sizin seçtiğiniz müziği, katılımcı portföyünü, cesaretini ve mekanı göz önünde bulundurarak, hazırlayacağımız koreografi ile konuklarınızı hayranlıkla seyredebilirsiniz. Müziğini henüz seçmedin mi? hayal gücüne klasik ve şık bir giriş ise - ya Tango Vals, seçkinci ve duygu yüklü gösterisi, Rumba hareketli misafirlerinizi etkiler ve şekil Samba farklıdır ... en arşivimizde şarkılardan oluşan binlerce en önemli sizin için seçmesine izin verin.
Horon, Zeybek, Harman Dalı ... Eşleştirilmiş danslardan ayrı olarak programınızı tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz.
Düğün dansının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu günü daha da özel yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz.
Seçkin düğün dansı programımız sayesinde, seçtiğiniz çeşitli danslarda sizin için gerekli olan özgüveninizi ve becerilerinizi arttırıyoruz.
Büyüleyici anlar söz konusu olduğunda, düğün davetlerinizi zarafet ve üslupla etkileyeceksiniz. Bunun için de Altango Dans Okulu sizleri bekliyor olacak.

İletişim

Ozan Firat



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!