Çiçekçiler Ankara

çiçek dünyasi

çiçek dünyasi
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

çiçek dünyasi Hakkında

Firmamız uluslararası platformda, yurtiçi çiçek siparişlerinizi Türkiye’nin 81 ilinde seçkin ve kaliteli bayiliklerle işbirliği yaparak, sorunsuz ve zamanında teslimatlarla hizmet vermektedir. Uluslararası çiçek gönderimlerinizi Dünya’nın 156 ülkesine en güvenilir ve en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaştırmaktadır.

Yurtiçi ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde kaliteli çiçek ve zamanında teslimat birinci ilkemizdir. Bununla birlikte güler yüzlü, deneyimli personellerimiz ile siz değerli müşterilerimize tecrübemizi sunmaktayız.

cicekdunyasiankara.com Türkiye´nin her köşesinde her ilinde mutlu müşterilere sahiptir. Bunun yanında temel hedefimiz size en yüksek fiyata ürün satmak değil öncelikle sizin bütçenize uygun en güzel ve en kaliteli ürünü en uygun fiyata sizlere sunmaktır.

Bunu başarmamızdaki temel prensip bize telefon açan yada mail atan müşterimizin ne istediğini iyi bilmemiz ve elimizden gelen en iyi servisi vermeye çalışmamızdır. Bu sebepten dolayı belki de aynı müşterimizin ve müşterimizin aile bireylerinin bizi tercih ettiklerine şahit oluyoruz.

Tüm müşteri veri tabanımızda ayda birden fazla alışveriş yapan grup şu anda % 55 lere denk gelmektedir. Bizim gerçek başarımız ciromuz değil bu % 55 lik orandır. Bunun yanında piyasa ürünlerinin üstünde size en kaliteli çiçekleri ve aksesuarları sunmamız siz değerli müşterilerimize en kaliteli çiçekleri sevdiklerinize ulaştırmamızı sağlamaktadır.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Uğur Mumcu Cad. No:65/A Gaziosmanpaşa Çankaya / Ankara

  • Haritadaki Konumu

    çiçek dünyasi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.